Puslapis 12

Neuroleptikai ir rūkymas

StandartinėParašytas: 2011 09 05, 13:03
Lestatas
Kažkaip tapo įdomu vienas dalykas. Ar vartojant neuroleptikus galima rūkyti? Aš rūkau labai nedaug: 1 cigaretę per dieną jei pasitaiko proga. Tai norėjau sužinoti ar būtų koks poveikis jei parūkyčiau o vartoju stiprius neuroleptikus?

StandartinėParašytas: 2011 09 05, 13:07
Spalvininkas
Gyd sake kad geriau mest rukyt , nes silpnina poveiki ju :bloga

StandartinėParašytas: 2011 09 05, 13:37
Lestatas
Velnias. :shock: Tai štai kodėl ligoninėj klausė ar rūkau. Sakiau, kad retai.
Bet emanau, kad viena kita cigaretė su draugėm retais retais atvejais pakenktų. =)

StandartinėParašytas: 2011 09 27, 21:06
SharpAngled
Nežinau kaip su neuroleptikais, bet benzodiazepinu poveikį tai tikrai silpnina.

Tačiau kai aš gulėjau "Marių ligoninėj - depresijų skyriuj, tai mūm leisdavo rukyt kiek noredavom :) Nors aš seroquel gėriau tada :>

StandartinėParašytas: 2011 09 27, 21:12
Lestatas
Šiauliuose kai gulėjau irgi buvo rūkymo kambarys, bet nėjau ten, nebuvo noro kažkaip.

Šiaip nieko blogo nenutiko porą kartų parūkius. Ir šiaip noro nėra. Vis vien vaistai slopina norą bet kam.... :(

StandartinėParašytas: 2012 03 31, 20:03
dddeganti
man tai truputi nesamone, kai daktarai sako: mesk rukyt. juk tai priklausomybe, neimsi ir per diena nemesi. tegu duoda td vaistu ar kazkaip gydo nuo rukymo ir gal palaipsniui mazetu priklausomybe

StandartinėParašytas: 2012 04 01, 16:03
Lestatas
Yra kažkokie vaistai kur mažina norą rūkyti, bet per daug nesidomėjau. Galiu tik pasakyt, kad daug valios reikia turėti norint mesti. Turi pats to norėti ir stengtis.

StandartinėParašytas: 2012 04 01, 17:23
dddeganti
yra tiesiog nicorete guma ar pleistrai. nors as kazkada bandziau valgyt ta guma, tai pajutau tik apsvaigima, slykstu skoni, drebuli ir rukyt kaip norejau taip norejau..

StandartinėParašytas: 2012 04 01, 17:26
insomnia
Aš po pleistrų ir gumų tik dar daugiau pradėdavau rukyti. Esmė kad jos neatpratina nuo nikotino, o duoda jį kitokiu būdu. Jei esi ne tik psichologiškai bet ir fiziškai priklausomas nuo rūkymo, tada nicoret nebepadės. Čia gal tik padeda atsikratyti psichologinės priklausomybės nuo rūkymo.

StandartinėParašytas: 2012 04 01, 17:43
Mellisa
Mešlas visa tai.
Visa gyvenima rukiau. O metu turiu nemažai. :achtung
Sveikata prispyre. Pasakiau viena vakara - nuo 19 val nerukau.
Trauke. Bet sakiau - aš meciau. Viska galima. Ir ne palaipsniui. Mano nuomone.

StandartinėParašytas: 2012 04 01, 17:46
nemoku
Spinduleli, kiek laiko neberukai?

StandartinėParašytas: 2012 04 01, 17:48
Mellisa
10 metu. Rukiau nuo 15.

StandartinėParašytas: 2012 04 02, 10:47
Lestatas
Aš irgi nuo 15 metų rūkau. Dabar man beveik 21. Bandžiau ir aš nicorette gumą, visai skani buvo, visai nieko, bet nepadėjo.

StandartinėParašytas: 2012 04 07, 13:51
Spalvininkas
4 dienas nerukiau su guma , dabar is vis pradejau nesveikai 2 pakeliai per diena :bloga

StandartinėParašytas: 2012 04 07, 14:12
maingirdas
as be gerimu galiu gyventi ,bet kai reikejo mesti rukyti buvo lb sunku .Jeigu ne kraujagysliu zondavimas ,turbut rukyciau ir dabar. Geriausia nepradeti rukyti .