Puslapis 1 iš 3
Leidžiami vaistai

Parašytas:
2011 10 18, 11:34
Agni
Va susidūriau su tokia kvaila problema, prieš savaitę leido vaistus, o iki šiol tą vietą pasibaisėtinai skauda, net sėdėt negaliu. Kas čia man yra? Ką daryti?

Parašytas:
2011 10 18, 12:34
nemoku
Gal i raumeni leido?
O ka cia daugiau namie padarysi, jei tik kas neramina, bent jau paskambink gydytojui. Saugok save.

Parašytas:
2011 10 18, 12:48
Lestatas
Suprantu tave. Jei į raumenį tada teks laukti kol praeis skausmas. Nekenčiu leidžiamų vaistų.

Parašytas:
2011 10 18, 13:53
mango123
Matyt Dezepama koki leido,nuo ju tikrai uzpakali skauda

Parašytas:
2011 10 18, 15:26
Agni
ne, ten ne nuo depresijos.

Parašytas:
2011 10 18, 15:34
nemoku
Ne nuo skausmo?

Parašytas:
2011 10 18, 17:40
Agni
ne.

Parašytas:
2011 10 18, 20:57
Madame
Uždėk šildyklę (karšto vandens pūslę), turėtų išsivaikščiot, bet jei ilgai skaudės kreipkis į šeimos gydytoją.

Parašytas:
2011 10 19, 05:24
Agni
reiks pabandyt, vakar dėjau degtinės kompresą, tai kuriam laikui palengvėjo.

Parašytas:
2011 10 20, 20:18
Madame
Čia paprasčiausiai infiltracija, tam kad vaistai išsivaikščiotų reikia tiesiog šildomųjų procedūrų, viskas normalu, dažnas atvejis leidžiant vaistus.

Parašytas:
2012 07 14, 11:35
maingirdas
Man gydytoja aiskino ,kad geriau leidziami vaistai ,nei tabletes .As tikiu.

Parašytas:
2012 07 14, 17:29
mango123
As tai pat sutikciau su tuo,kad leistu i sikna vaistus,negu rzti juos ir ardzti skrandi

Parašytas:
2012 07 14, 17:46
insomnia
pažiūrėčiau kaip kalbėtum gaudama kasdien po kelias adatas į subinę. Aš kai ligoninėj gulėjau jau po poros dienų pasėdėti negalėjau ir vaikščiojau sunkiai.

Parašytas:
2012 07 14, 17:52
maingirdas
Tai insomnia daug kartu leisdavo vaistus per diena ir gal skaudus buvo.Bet jie geriau veikia.

Parašytas:
2012 07 14, 18:02
insomnia
taip veikia geriau, tą žinau, bet gyvenimo kokybė tai greitai sumažėja