- 2012 08 15, 10:42
#270796
Kadangi, tai nei psichiatrinė ligoninė "normali", nei sanatorija pavadinsi
Manau reikėtų naujos temos šitai įstaigai gerai.
Pirmiausia šiek tiek apie išvaizdą, bendras vaizdas:
http://www.pri.kmu.lt/klinika.htm
Yra du skyriai: Kardiovaskulinės terapijos skyrius ir streso ligų skyrius (žmonėms čia aktualesnis)
Be siuntimo, kurį labai sunku gaut, paros kaina kaip viešbutuke. Deja, atvykstantiems iš Vilniaus ar Panevėžio krašto su siuntimu kainuos ~60 Lt para. Bet kas netingit, pasiskaitykit, rasit viską ten.
Dėl vaistų - jie nelaiko jų pirmine gydymo priemone, todėl jei vartojat, gulint ten tikimybė didelė, kad bus paskirtas palaipsnis nutraukimas. O ten yra ką veikt, kad nesigrūzintumėt. Draugė literatūros mokytoja ten reabilitavosi, gėrė seroksatą, klonazepamą, fluanksolį - išėjo be vaistų ir normali.
Pagrindas - keturios psichoterapijos rūšys ir dalykai susiję su fiziniu aktyvumu. O čia dienotvarkė, kur viskas parašyta aiškiai:
http://www.pri.kmu.lt/Sveikatos%20programos/programa_streso_dienotvarke.html
Nieks nebus suvaržytas (aišku jei turit kokią ūmią ligą, kuriai būtini vaisteliai, tai kaži ar priims ten) -
Laisvo laiko būdavo, ateidavo į svečius per pertraukas
bet praleisti kokią nors terapiją galima tik su rimta priežastim, kitaip - gali išmest, o ten kaži ar yra norinčių iškrist ankščiau laiko
Tai tiek. Gal ką sudomins, gal kas yra buvę, o gal kiti išvis apie tokią įstaigą nežinojo
Manau reikėtų naujos temos šitai įstaigai gerai.
Pirmiausia šiek tiek apie išvaizdą, bendras vaizdas:
http://www.pri.kmu.lt/klinika.htm
Yra du skyriai: Kardiovaskulinės terapijos skyrius ir streso ligų skyrius (žmonėms čia aktualesnis)
Be siuntimo, kurį labai sunku gaut, paros kaina kaip viešbutuke. Deja, atvykstantiems iš Vilniaus ar Panevėžio krašto su siuntimu kainuos ~60 Lt para. Bet kas netingit, pasiskaitykit, rasit viską ten.
Dėl vaistų - jie nelaiko jų pirmine gydymo priemone, todėl jei vartojat, gulint ten tikimybė didelė, kad bus paskirtas palaipsnis nutraukimas. O ten yra ką veikt, kad nesigrūzintumėt. Draugė literatūros mokytoja ten reabilitavosi, gėrė seroksatą, klonazepamą, fluanksolį - išėjo be vaistų ir normali.
Pagrindas - keturios psichoterapijos rūšys ir dalykai susiję su fiziniu aktyvumu. O čia dienotvarkė, kur viskas parašyta aiškiai:
http://www.pri.kmu.lt/Sveikatos%20programos/programa_streso_dienotvarke.html
Nieks nebus suvaržytas (aišku jei turit kokią ūmią ligą, kuriai būtini vaisteliai, tai kaži ar priims ten) -
Laisvu laiku rekomenduojame žaisti badmintoną, vaikščioti prie jūros, parke, važinėtis dviračiais, bendrauti bei užsiimti kita
malonia veikla.
Laisvo laiko būdavo, ateidavo į svečius per pertraukas
bet praleisti kokią nors terapiją galima tik su rimta priežastim, kitaip - gali išmest, o ten kaži ar yra norinčių iškrist ankščiau laiko
Tai tiek. Gal ką sudomins, gal kas yra buvę, o gal kiti išvis apie tokią įstaigą nežinojo
