Puslapis 16

Geriausias vaistas nuo nerimo ?

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 10:27
All_Of_It
Koks jusu nuomone geriausias vaistas malsinti nerima ?

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 10:38
maingirdas
man tai geriausias lexo.

Re: Geriausias vaistas nuo nerimo ?

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 11:41
Paukstis
All_Of_It rašė:Koks jusu nuomone geriausias vaistas malsinti nerima ?

Atrasti nerimo priežastis ir gydyti problemą visumoje, o ne pasekmes vaistais užglušint.

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 11:58
maingirdas
sutinku su Pauksciu ,bet jei nera kitos iseities ,nieks nepadeda...

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 13:36
Mellisa
Manau, kad individualiai. Pasakai problemą daktarui, o toliau jau - jų sprendimas.

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 13:48
All_Of_It
Man geriausia lorafenas padedavo. bet daktare kazkodel nuime man jy. o pauksti zinok cia padakose tik buna kad atrandi priezasty ir dingsta nerimas. realybe tokia kad jis nedingsta net 4 skirtingu vaistu zinau priezasty viska bet nedingsta nors tu ka

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 13:54
maingirdas
mano gydytoja aiskina,kad lorofenas negeras vaistas sukeliantis prikausomybe.

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 14:00
All_Of_It
maingirdas rašė:mano gydytoja aiskina,kad lorofenas negeras vaistas sukeliantis prikausomybe.


gal kam ir sukelia man nesukele

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 14:05
All_Of_It
Renkuosi tarp tranxene loxa ir xanax

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 14:26
Spalvininkas
klonazepamas man ,tik jam tolerancija vis didesne vienos tab neuztenka ,jai stipriau uzeina

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 17:19
All_Of_It
Zinau zmoniu kur nuo clinazepamo labai priklausomybe isivyste stipri

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 18:18
Paukstis
All_Of_It rašė:(...) o pauksti zinok cia padakose tik buna kad atrandi priezasty ir dingsta nerimas. realybe tokia kad jis nedingsta net 4 skirtingu vaistu zinau priezasty viska bet nedingsta nors tu ka

Atradus priežastis yra būdų, kaip įveikti ir su tuo susitvarkyti, vėliau lėtai mažinami vaistai. Tačiau, gal būdai tau nepriimtini.

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 18:31
All_Of_It
Paukstis rašė:
All_Of_It rašė:(...) o pauksti zinok cia padakose tik buna kad atrandi priezasty ir dingsta nerimas. realybe tokia kad jis nedingsta net 4 skirtingu vaistu zinau priezasty viska bet nedingsta nors tu ka

Atradus priežastis yra būdų, kaip įveikti ir su tuo susitvarkyti, vėliau lėtai mažinami vaistai. Tačiau, gal būdai tau nepriimtini.


pagal tave viskas paprasta o realybe kitokia. atsipeikek..

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 19:03
Paukstis
All_Of_It rašė:
pagal tave viskas paprasta o realybe kitokia. atsipeikek..

Nepaprasta. Tačiau reikia priemonių imtis, o ne močint viską vaistais. Vaistų karalystė didelė, ir jeigu tik joje randi išsigelbėjimą - liūdna.
Atsipeikėk...

StandartinėParašytas: 2012 10 07, 19:44
nemoku
All_Of_It rašė:Renkuosi tarp tranxene loxa ir xanax

Kaip suprast renkiesi? Kodėl ne tavo psichiatras renkasi? :bloga