Propranolol

Parašytas:
2012 11 26, 19:46
Procyon
Atrodo, atsiliepimų apie šitą vaistuką, priskiriamą beta blokatoriams, forume dar nebuvo, tad tenka sukurti naują temelę... Propranololis vartojamas fiziniams nerimo simptomams (greitas širdies plakimas, veido paraudimas, drebulys ir pan.) pašalinti. Veikimo principas pagrįstas beta adrenoreceptorių blokavimu, taigi neleidžiama pasireikšti adrenalinui, aktyvuojančiam simpatinę nervų sistemą.
Kiek teko vartoti sau pasiskyrus, tai nors ne 100 %, bet fizinius nerimo simptomus iš tiesų sumažina. 80 mg dozė kažkokio šalutinio poveikio kaip ir neturėjo, didesnės neteko bandyti. Beje, pilnas poveikis pasireiškia kažkur po poros valandų. Žinoma, kiekvieno organizmas individualus, todėl gali suveikti ir anksčiau ar kai kuriais atvejais visai neveikti.

Parašytas:
2013 07 29, 10:54
Astro-Meška
Man jo buvo paskyrę dėl skydliaukės pakitimų. Nejaučiau, kad kas gerėtų. Dabar niekaip neprisiverčiu pas endokrinologą nueit...

Parašytas:
2013 09 30, 17:46
Peleda
Aš "Propranolol" vartoju jau gan ilgokai, man jį išrašė kaip širdies pulsą slopinantį vaistą. Tik man jis nelabai ir padeda, galvoju, kad jau būtų pats laikas jį nustoti vartoti.


Parašytas:
2013 10 03, 11:05
Crazy
siandien dave ligonineje nuslopinti nerima, bet jau skonis
uz valandos ateis patikrinti, kaip ten as laikausi

Re: Propranolol

Parašytas:
2013 11 02, 00:20
Meta333
Procyon rašė:Kiek teko vartoti sau pasiskyrus, tai nors ne 100 %, bet fizinius nerimo simptomus iš tiesų sumažina. 80 mg dozė kažkokio šalutinio poveikio kaip ir neturėjo, didesnės neteko bandyti. Beje, pilnas poveikis pasireiškia kažkur po poros valandų. Žinoma, kiekvieno organizmas individualus, todėl gali suveikti ir anksčiau ar kai kuriais atvejais visai neveikti.
Ka reiskia sau pasiskyrus? Jis juk receptinis :S

Parašytas:
2013 11 02, 11:52
Peleda
Jeigu kalba eina apie tą patį vaistą, tai jis nėra receptinis... Bent jau aš Propranolol'į perku vaistinėj be jokio recepto.

Nors pradžioj tai gydytojas buvo išrašęs.
Sakot, kad skonis ne koks, tai Jūs jį kramtot?

Nes aš tai nejaučiu jokio jo skonio...


Parašytas:
2013 11 03, 20:58
Meta333
O padeda? Ir kaip veikia? Kiek laiko geri

? As visai noreciau pabandyti tik nzn kiek laiko nusiteikti gerti, kad jaustus poveikis..

Parašytas:
2013 11 03, 21:02
Meta333
Oj tik dabar perskaiciau, kad senai geri

ir nepadeda.

Parašytas:
2013 11 03, 21:43
Peleda
Meta333 rašė:O padeda? Ir kaip veikia? Kiek laiko geri
? As visai noreciau pabandyti tik nzn kiek laiko nusiteikti gerti, kad jaustus poveikis..
Galvoju, kad gal kažkiek nerimą jis ir nuima. Bet man asmeniškai tai labai mažai.
Tai jau ir nebesakysiu kiek geriu, nes atsakymą jau radai.
