Moderatorius: signs
- 2013 09 03, 16:37
#302971
Snekejau su Liudviku Lazausku, Lietuvos hipnozes asociacijos prezidentu, del hipnozes nuo mano depresijos. Sake "nepades ji tau". Eik pas psichoterapeuta.
- 2013 12 19, 20:06
#308461
Gydytoja pasakojo ,kaip vienam zmogui po Alekseiciko hipnozes , is vis stogas pavaziavo , jokiais budais man nebandyt patare , kaip ir psichoanalizes , bet ejau ir daugiau nenoriu . Man KET reikia , bet po pirmosios nerandu prasmes joje
"Apie save dar pakutinį parašysiu komentarą ... O ką apie mane ... ką apie mane ... pala pala ..." (bandau tapt sveiku internautu)
- 2013 12 19, 21:11
#308471
Aš esu buvusi pas hipnozės specialistą, bet niekaip jis manęs neužhipnotizavo...
O daugiau kaip ir nieko negaliu pasakyti, nes manęs niekas nepaveikė ką jis darė, tiksliau kalbėjo.
O daugiau kaip ir nieko negaliu pasakyti, nes manęs niekas nepaveikė ką jis darė, tiksliau kalbėjo.
Galbūt aš nenuėjau ten, kur ketinau, bet už tat sustojau ten, kur norėjau. — [Douglas Adams]
- 2013 12 19, 21:31
#308475
Gali pakenkti žmonėms su pvz šizofrenija.
Sigitutė rašė:O kuo psichoanalizė netinkama?
Gali pakenkti žmonėms su pvz šizofrenija.
- 2013 12 19, 21:43
#308478
kiek teko girdet tai gali ir kazka is pasamones istraukt ka zmogus, net neitardamas, sekmingai yra uzslepes, kazka su kuom veliau gali but baisiai sunku susitvarkyt. ir atsverus rizikas dazniausiai nerekomenduojama, nes gali susilaukt daugiau zalos nei naudos.
- 2013 12 20, 01:12
#308484
Mano reakcija su tokiais dalykais buvo , kad kazka uzkabina ,mane net visa kaustyt pradeda ,isejes is kabineto ,neimanomas dalykas prisimint apie ka kalba ejo , net pats sau lovoj guledamas ir galvodamas uzsikabint ismokau kaip tiesiog staigi kazkokia ziauri reakcija ir viskas dingsta , stenkis kaip nori nieko neatsimeni . Galiausiai su sitais zaidimais , po suicido ,pati terapeute suabejojo ar verta test ...
"Apie save dar pakutinį parašysiu komentarą ... O ką apie mane ... ką apie mane ... pala pala ..." (bandau tapt sveiku internautu)
- 2014 01 22, 20:44
#310138
Galvoju pats pabandyti hipnoze, pas Maksimalieti.
Kiek kalbejau tai 96% zmoniu pasveiksta po jo konsultaciju.
Siaip antrus metus savitaiga, savihipnoze uzsiimu.
Jei ne jos turbut vartociau alkoholi ir toliau su AD, bet siuo metu jau keli metai kaip blaivus.
Kiek kalbejau tai 96% zmoniu pasveiksta po jo konsultaciju.
Siaip antrus metus savitaiga, savihipnoze uzsiimu.
Jei ne jos turbut vartociau alkoholi ir toliau su AD, bet siuo metu jau keli metai kaip blaivus.



