Moderatorius: signs

ParašėZydejimas
#300570 Ar kas nors esate išmėginę hipnoterapiją? Ar hipnozė padeda?
Vartotojo avataras
Parašė depresantas
#302971 Snekejau su Liudviku Lazausku, Lietuvos hipnozes asociacijos prezidentu, del hipnozes nuo mano depresijos. Sake "nepades ji tau". Eik pas psichoterapeuta. :(
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#308461 Gydytoja pasakojo ,kaip vienam zmogui po Alekseiciko hipnozes , is vis stogas pavaziavo , jokiais budais man nebandyt patare , kaip ir psichoanalizes , bet ejau ir daugiau nenoriu . Man KET reikia , bet po pirmosios nerandu prasmes joje :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#308462 O kuo psichoanalizė netinkama?
Vartotojo avataras
Parašė Peleda
#308471 Aš esu buvusi pas hipnozės specialistą, bet niekaip jis manęs neužhipnotizavo... :D O daugiau kaip ir nieko negaliu pasakyti, nes manęs niekas nepaveikė ką jis darė, tiksliau kalbėjo. :)
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#308473 Aš ir hipnozei nepasiduočiau, nežinau man tai nepriimtina...nors kažkam ji ir gelbėtų...
Parašėnemoku
#308475
Sigitutė rašė:O kuo psichoanalizė netinkama?

Gali pakenkti žmonėms su pvz šizofrenija.
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#308476
nemoku rašė:
Sigitutė rašė:O kuo psichoanalizė netinkama?

Gali pakenkti žmonėms su pvz šizofrenija.


Žinosiu :) dekuj.
Parašė naujas_vartotojas
#308478 kiek teko girdet tai gali ir kazka is pasamones istraukt ka zmogus, net neitardamas, sekmingai yra uzslepes, kazka su kuom veliau gali but baisiai sunku susitvarkyt. ir atsverus rizikas dazniausiai nerekomenduojama, nes gali susilaukt daugiau zalos nei naudos.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#308484 Mano reakcija su tokiais dalykais buvo , kad kazka uzkabina ,mane net visa kaustyt pradeda ,isejes is kabineto ,neimanomas dalykas prisimint apie ka kalba ejo , net pats sau lovoj guledamas ir galvodamas uzsikabint ismokau kaip tiesiog staigi kazkokia ziauri reakcija ir viskas dingsta , stenkis kaip nori nieko neatsimeni . Galiausiai su sitais zaidimais , po suicido ,pati terapeute suabejojo ar verta test ...
Vartotojo avataras
Parašė joni23
#310138 Galvoju pats pabandyti hipnoze, pas Maksimalieti.
Kiek kalbejau tai 96% zmoniu pasveiksta po jo konsultaciju.
Siaip antrus metus savitaiga, savihipnoze uzsiimu.
Jei ne jos turbut vartociau alkoholi ir toliau su AD, bet siuo metu jau keli metai kaip blaivus.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#325722 Aš tai savihipnozę bandžiau gal prieš kelias savaites. Dar relaksacinės muzikos paklausiau. Čia viskas buvo prieš miegą, tai vos ne visą naktį nemiegojau....
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#325738 Man ir meditacijos uztenka, o kas liecia hipnoze dar nemaciau internete atsiliepimu, kad kas nors panasaus kam nors padetu, geriau jau psichoterapija
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#325749 Hipnozė vis dar yra ties pseudomokslo riba, tad nerekomenduočiau užsiimti tokiu nepatikimu gydymu, ką bežadėtų reklama