- 2014 01 08, 19:44
#309226
Tik pradėjau vartoti šiuos vaistus, nes nutraukiau stiprių ir daug vaistų seriją. Dabar jaučiasi man tas nutraukimo sindromas, kausto, pykina šiek tiek, sunku susikaupti.
Gal kas gali pasidalinti patirtimi, kaip risperidonas padėjo, kaip jo šalutiniai poveikiai ? gyvent galima manau....(':idea:')
Gal kas gali pasidalinti patirtimi, kaip risperidonas padėjo, kaip jo šalutiniai poveikiai ? gyvent galima manau....(':idea:')
Niekada nepasiduok
