Moderatorius: signs

Parašė T_e_M_I_D_e
#309226 Tik pradėjau vartoti šiuos vaistus, nes nutraukiau stiprių ir daug vaistų seriją. Dabar jaučiasi man tas nutraukimo sindromas, kausto, pykina šiek tiek, sunku susikaupti.
Gal kas gali pasidalinti patirtimi, kaip risperidonas padėjo, kaip jo šalutiniai poveikiai ? gyvent galima manau....(':idea:')
Vartotojo avataras
Parašė Meta333
#309235 Man rodos yra tokios temos kelio apie rispena, cia lygtais tas pats.
Vartotojo avataras
Parašė Meta333
#309238 Man rodos yra tokios temos kelio apie rispena, cia lygtais tas pats.