Puslapis 11

Risperidonas

StandartinėParašytas: 2014 01 08, 19:44
T_e_M_I_D_e
Tik pradėjau vartoti šiuos vaistus, nes nutraukiau stiprių ir daug vaistų seriją. Dabar jaučiasi man tas nutraukimo sindromas, kausto, pykina šiek tiek, sunku susikaupti.
Gal kas gali pasidalinti patirtimi, kaip risperidonas padėjo, kaip jo šalutiniai poveikiai ? gyvent galima manau....(':idea:')

StandartinėParašytas: 2014 01 08, 21:33
Meta333
Man rodos yra tokios temos kelio apie rispena, cia lygtais tas pats.

StandartinėParašytas: 2014 01 08, 21:33
Meta333
Man rodos yra tokios temos kelio apie rispena, cia lygtais tas pats.