- 2014 08 11, 14:30
#322927
Pasigooglint tai jau ilgokai bandziau, bet nieko ne su ziburiu Lietuvoje neradau, tik retkarciais koki viena kita straipsni abstrakciai.
As pats girdejau tik atsiliepimu, pats nesu susidures, bet noreciau pamegint. Kaip tiksliai veikia irgi nezinau, bet kaip susidariau vaizda, tai skirta pasalinti gilius neigiamus isitikinimus/fobijas, kuriu rodos beveik neimanoma pasalinti tradiciniu budu. Pats langausi pas psichologa jau kuri laika reguliariai, ir nors ir progresas jauciasi, taciau didele dalimi jauciu pojuti jog tik apsiginkluoji kazkokiomis technikomis ant virsaus, kaip suvaldyti kylancias mintis. O atejus naujai situacijai ar pamirsus tas technikas, arba tiesiog esant stipriam jausmui viskas vis vien kazkiek issiverzia.
Viso to priezastis yra tai, jog yra giluminiu isitikinimu, kuriu taip paprastai nepasalinsi net per daug seansu. Kuo EMDR pasitarnautu, tai atakuotu zidini - tuos isitikinimus ir juos "israutu". O ir seansu skaicius yra zymiai mazesnis, nei klasikiniais metodais.
Bent toki paveiksla as susidariau apie sia metodika.