Puslapis 11

Netradiciškai gydančių adresai...

StandartinėParašytas: 2016 03 24, 14:58
Уилим Суйифус
https://youtu.be/xH77tutYDB0 Petras Dabrisius .Tel. : 868633137 Pas ji atvaziuoja pora kartu per metus,is sibiro samanai.Kiek zinau moketi nereikia,bet zmones sumeta auka(anksciau 20-50lt.),kelionei(traukiniu trunka i viena puse kokia savaite) ir vizai.Visos ligos prasidedancios S raide : Sizofrenija,efektinis,bipolinis...,pas samanus laikomos : Samanu ligomis,dvasia pasirenka zmogu...

Re: Netradiciskai gydanciu adresai...

StandartinėParašytas: 2016 03 24, 15:03
Уилим Суйифус
Birute Kapacinskiene ,Kauno 44-2 ,Jurbarkas. Telefona,jei rasiu idesiu veliau.Moketi nereikia nieko.Ir jokiu pinigu ir dovanu nepriima.Gydosi ir kataliku kunigai... . Bent man asmeniskai labai padejusi.Gydo tikejimu ir bioenergija.

Re: Netradiciskai gydanciu adresai...

StandartinėParašytas: 2016 03 24, 17:52
Phurriz
Viskas yra tik apgaule su netradiciniais budais.

Vienintelis budas kuris Gali padeti yra pakeisti dieta. Pereiti prie vegetariskos dietos poto tapti Veganu. Plant based diet gali tik padet.

Re: Netradiciskai gydanciu adresai...

StandartinėParašytas: 2016 03 24, 22:58
biggie
Psicho parapsichologai

Re: Netradiciskai gydanciu adresai...

StandartinėParašytas: 2016 03 25, 08:33
insomnia
Pasiskelbia koks žmogus šamanu (labiau įgudęs asmuo iškart mato kad tas nesąmones daro) ir žmonės mąsiškai traukia pas jį gydytis. Kažkam saviitaiga padeda, bet tūkstančiai nukenčia

Re: Netradiciskai gydanciu adresai...

StandartinėParašytas: 2016 03 25, 10:06
Уилим Суйифус
cia ne religines diskusijos.Buves pas egzorcistu"karaliu"Valkauska.Va ten zmogelis is "S" spaudzia vaska.

Re: Netradiciskai gydanciu adresai...

StandartinėParašytas: 2016 03 25, 10:13
insomnia
Apie religijas kol kas niekas apart tave nekalbėjo :)
Tiesiog norėjau, pasakyti, kad pavojinga gydytis ne pas specialistus

Re: Netradiciskai gydanciu adresai...

StandartinėParašytas: 2016 03 25, 16:20
Уилим Суйифус
zinai,narkomanui geriausiai padeda buve narkomanai,alkocholikams-buve girtuokliai,o kas yra sizofrenija,ar kitos ligos is s raides ir panasios :) ? nezinoma nei kodel "susergama,net tikslaus apibrezimo nera.Lengva syza galima bet kuriam zmogui pripaisyti :) .Ka noriu pasakyti : Jei tai dvasios ligos ,tai gal pirma, kreiptis i tuos kurie ir gydo dvasiskai : ziniuonius,dvasininkus ir kitus... .O "specialistai"-psichiatrai...,ar jie nors viena pagyde nuo syzos,ar kitos ligos?Ne vieno zmogaus visam pasauly nepagyde :) ,jie tik "kontroliuoja" "liga" :) ... .Ir tie kas "pasveiko" ,tik ne psichiatru deka.Ar skaitei sio Forumo ikurejos Agnes istorija..a.. :) ? Ji "pasveiko" kai atsisake "specialistu"-psichiatru "paslaugu" ir ju "produktu"-psichotropu... .Beje po pirmos gyvenime psichozes(maciau ir paveiksliukus ir visa kita) be "specialistu"-psichiatru apsejau 8 metus,ir buciau toliau be ju gyvenes,bet asmeniskumai ,puikybe mano :( ... ,ech :( ... .Ir dabar gyvenime bandau nusokti nuo adatos-psichotropu.Pernai leidausi tik 1/6 priklausancios normos.Uzpernai 1/3... .Maziausia norma-doze.Siais metais sumazinsiu dar labiau.Sunku nusokti nuo adatos... ,buna lomkes : pereini per tokias visokias busenas,kad :( ...