Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Sairusas
#360612 Sveiki, mielieji, man įdomu kokio bendravimo su gydytoju norėtumėte? Kiek formalus ar neformalus tas bendravimas turėtų būti? Kokiu gydytoju pasitikėtumėte labiau? Ar netrūksta kažkokios tarpinės medikų grandies tarp ambulatorinio ir stacionarinio gydymo?
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#360617 noreciau kad gydytojai pasakytu visa tiesa apie liga, tai pat pasakytu kuo skiriasi viena liga nuo kitos ir kodel sergu x liga o ne y liga ir t.t. :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Phurriz
#360620
Sairusas rašė:Sveiki, mielieji, man įdomu kokio bendravimo su gydytoju norėtumėte? Kiek formalus ar neformalus tas bendravimas turėtų būti? Kokiu gydytoju pasitikėtumėte labiau? Ar netrūksta kažkokios tarpinės medikų grandies tarp ambulatorinio ir stacionarinio gydymo?


Noreciau, kad daktarai bent kazkiek daugiau ismanytu apie pharmafologija. Nes dabar sunku rast su kuriuo galima padiskutuot.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#360633
Phurriz rašė:
Sairusas rašė:Sveiki, mielieji, man įdomu kokio bendravimo su gydytoju norėtumėte? Kiek formalus ar neformalus tas bendravimas turėtų būti? Kokiu gydytoju pasitikėtumėte labiau? Ar netrūksta kažkokios tarpinės medikų grandies tarp ambulatorinio ir stacionarinio gydymo?


Noreciau, kad daktarai bent kazkiek daugiau ismanytu apie pharmafologija. Nes dabar sunku rast su kuriuo galima padiskutuot.


Tikrai arba neismano apie vaistus patys arba specialiai daro kazkokiais interesais arba jiem dzin. Man 7 metus buvo kalama, kad cikladolis ne vaistas visu daktaru is mano miesto, tai jei jie nezino koks jis butinas prie ad tai net nezinau ka pasakyt....
Vartotojo avataras
Parašė estranged
#360758
Vaiduk rašė:
Phurriz rašė:
Sairusas rašė:Sveiki, mielieji, man įdomu kokio bendravimo su gydytoju norėtumėte? Kiek formalus ar neformalus tas bendravimas turėtų būti? Kokiu gydytoju pasitikėtumėte labiau? Ar netrūksta kažkokios tarpinės medikų grandies tarp ambulatorinio ir stacionarinio gydymo?


Noreciau, kad daktarai bent kazkiek daugiau ismanytu apie pharmafologija. Nes dabar sunku rast su kuriuo galima padiskutuot.


Tikrai arba neismano apie vaistus patys arba specialiai daro kazkokiais interesais arba jiem dzin. Man 7 metus buvo kalama, kad cikladolis ne vaistas visu daktaru is mano miesto, tai jei jie nezino koks jis butinas prie ad tai net nezinau ka pasakyt....

Man tas pats, Siauliuose nerandu rimtu specialistu. Jeigu paprasta depresija ar nerimas tai dar nieko, bet jei keli sutrikimai persipyne kartu tai baigiasi zinios. Pas ka Vaiduk lankaisi ir ar greit pataike vaistus?
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#360839 Pataike kai kaune gulejau sia vasara Vaiksnys, bet ten nei vienos tabletes neturi praleist. Vienas puodelis kavos iskart mixas rytinis tai is po nakties su serokveliu ir kava gerai uzvelka iki vakaro.
Vilniuje pataike gerai karta su serokvel xr, ir siauliuose su remeronu Akramiene, abiem atvejais metus negulejau ligininej.
Problemos prasidejo kai is po kauno daktare pasake gali vieno cikladolio ir negert, va dabar 4 diena nerimo isvis nera.
Gydziaus dainuos pas Bartkeviciu kuris jau nebedirba, ir perejau pas rimovskaja. Psichiatrinej gyde akramiene, bei indriusaite.
Poliklinikoj atitaikyvo menesiui tada vel eini dar menesiui tada gulies i ligonine atitaiko 3-4 menesiaam, o paskui visa tai is naujo.
Vartotojo avataras
Parašė estranged
#360911
Sairusas rašė:Sveiki, mielieji, man įdomu kokio bendravimo su gydytoju norėtumėte? Kiek formalus ar neformalus tas bendravimas turėtų būti? Kokiu gydytoju pasitikėtumėte labiau? Ar netrūksta kažkokios tarpinės medikų grandies tarp ambulatorinio ir stacionarinio gydymo?

Parasykit man asmenine zinute kas Jus toks ir kur dirbate. Kaip tik ieskau gydytojo.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#360913
estranged rašė:
Sairusas rašė:Sveiki, mielieji, man įdomu kokio bendravimo su gydytoju norėtumėte? Kiek formalus ar neformalus tas bendravimas turėtų būti? Kokiu gydytoju pasitikėtumėte labiau? Ar netrūksta kažkokios tarpinės medikų grandies tarp ambulatorinio ir stacionarinio gydymo?

Parasykit man asmenine zinute kas Jus toks ir kur dirbate. Kaip tik ieskau gydytojo.

Jis negydytojas is kito forumo...
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#361007 Gal susilaizino ar sergant psichinem/dvasinem ligom dideja samoningumas,zinau is senu laiku arba nika nukopino.