- 2016 12 13, 10:27
#360612
Sveiki, mielieji, man įdomu kokio bendravimo su gydytoju norėtumėte? Kiek formalus ar neformalus tas bendravimas turėtų būti? Kokiu gydytoju pasitikėtumėte labiau? Ar netrūksta kažkokios tarpinės medikų grandies tarp ambulatorinio ir stacionarinio gydymo?
sizoafektinis bipolinis tipas. depakine500mg,bupropion 150mg,zeldox 4o mg,diazepam 5mg,ksaneksas 1mg,setraline 50mg
https://www.youtube.com/watch?v=aOKXzt1DgDY
https://www.youtube.com/watch?v=aOKXzt1DgDY



