- 2017 05 30, 23:47
#375569
Kai jums būna visai xujovai... Kaip jums pavyksta reguliariai vartoti gydytojų paskirtus vaistus bei laiku apsilankyti pas gydytojus?
Man diagnozuota depresija, turiu gerti AD, taip pat išrašė vaistų nuo nerimo. Žinoma, norint tikėtis poveikio būtina laikytis gydymo režimo ir reguliariai vartoti vaistus bei , jiems pasibaigus, nueit išsirašyt naujų.
Ar čia man vienai tai atrodo neįveikiama užduotis?
Gal turite kažkokią strategiją?
Man diagnozuota depresija, turiu gerti AD, taip pat išrašė vaistų nuo nerimo. Žinoma, norint tikėtis poveikio būtina laikytis gydymo režimo ir reguliariai vartoti vaistus bei , jiems pasibaigus, nueit išsirašyt naujų.
Ar čia man vienai tai atrodo neįveikiama užduotis?
Gal turite kažkokią strategiją?
Valar morghulis



