- 2017 10 03, 10:50
#385502
Priklauso nuo kiek/kokiu vaistu israsyta ir kokiu tikslu. Psichozes atveju, neuroleptikai turi bent metus palaikyti gydyma, kol nebeliks ligos apraisku ir butu bandoma nuimti. Depresijos atveju, pasiekus remisija, dar bent pusmeti reikia palaikomojo gydymo, tada po truputi galima bandyt nuimt. Sunkesniais atvejais, kaip sizo sutrikimai ar bipoliniai gali tekti vartoti ir visa gyvenima, jei mazinant dozes atsiranda atkriciai. Nera universalaus plano kaip tai daryti, cia paciento ir gydytojo bendras darbas yra, norint islaikyti gyvenimo kokybe.
600mg quetiapine, 200mg lamotrigine, 45mg mirtazapine, 5mg lorazepam