- 2017 11 04, 16:43
#387708
Jau daug metų gydausi. Man 36. Nustatyta depresija, nerimo sutrikimas, OKS. Sirgau anoreksija, kuri turbūt nepagydoma, kaip ir OKS, išlenda patyrus daugiau įtampos. Geriu paroxetiną 60 mg, olanzapiną 5 mg., clonazepamą, gabapentiną, parkopaną. Ir kai sukyla emocijos, įtampa, tada noriu išgerti , jei tuo metu turiu
Prie gabapentino pripratau, geriu didelėmis dozėmis. Tik šiandien susimąsčiau, kam aš jo tiek geriu , taigi ir pinigus kainuoja. Bet man patinka tas atpalaidavimas. Jį pradėjau gerti dėl skausmo krūtinėje. Jis man padėjo dėl to. Po daug metų kankinimosi, vienas vaistininkas patarė pagert gabapentino. Užsikabinau. Iki tol niekas man nieko nepatarė , ką daryt su krūtinės skausmu. Net pas kardiologę buvau. Visi kiti sakydavo- nerviniu pagrindu. To pasekmė , kad per dieną išgeriu visą didelį gudoblės tinktūros buteliuką. Su gabapentinu.
Tada atpalaiduoja visus skausmus. Nervinga esu paskutiniu metu.
Bet stengiuosi dirbti su savimi. Tik, kad tokia situacija gyvenime, kad stresuoju ir dė to ryju dideles dozes.
Gabapentinas mane kažkaip ir suaktyvina ir nuotaiką pakelia. Bet kiek tai ilgai tęsis. Perku jį be jokio recepto.
Užsiregistravau pas neurologą , gal jis ką patars. Ar gabapentiną padarys kompensuojamą.
Vaistų maišas esu
O kartais norisi tik nuoširdžiai pasikalbėt su kuo. Tada ir vaistų mažiau reikia.
O jūs vartojate alkoholį su vaistais ?
Prie gabapentino pripratau, geriu didelėmis dozėmis. Tik šiandien susimąsčiau, kam aš jo tiek geriu , taigi ir pinigus kainuoja. Bet man patinka tas atpalaidavimas. Jį pradėjau gerti dėl skausmo krūtinėje. Jis man padėjo dėl to. Po daug metų kankinimosi, vienas vaistininkas patarė pagert gabapentino. Užsikabinau. Iki tol niekas man nieko nepatarė , ką daryt su krūtinės skausmu. Net pas kardiologę buvau. Visi kiti sakydavo- nerviniu pagrindu. To pasekmė , kad per dieną išgeriu visą didelį gudoblės tinktūros buteliuką. Su gabapentinu.
Tada atpalaiduoja visus skausmus. Nervinga esu paskutiniu metu.
Bet stengiuosi dirbti su savimi. Tik, kad tokia situacija gyvenime, kad stresuoju ir dė to ryju dideles dozes.
Gabapentinas mane kažkaip ir suaktyvina ir nuotaiką pakelia. Bet kiek tai ilgai tęsis. Perku jį be jokio recepto.
Užsiregistravau pas neurologą , gal jis ką patars. Ar gabapentiną padarys kompensuojamą.
Vaistų maišas esu
O kartais norisi tik nuoširdžiai pasikalbėt su kuo. Tada ir vaistų mažiau reikia.
O jūs vartojate alkoholį su vaistais ?

. Kūrybos skilty

