Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė SecretOfSteel
#388663 Kaip ne keista, nepastebėjau temos apie šį atipinį neuroleptiką... Taigi, kas Ziprasidoną vartojat, kokios patirtys ir nuomonės?
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#388676 Kitam kartui :)

Paveikslėlis