Puslapis 11

Ziprasidone

StandartinėParašytas: 2017 11 18, 17:20
SecretOfSteel
Kaip ne keista, nepastebėjau temos apie šį atipinį neuroleptiką... Taigi, kas Ziprasidoną vartojat, kokios patirtys ir nuomonės?

Re: Ziprasidone

StandartinėParašytas: 2017 11 18, 18:22
silencieux

Re: Ziprasidone

StandartinėParašytas: 2017 11 18, 18:26
Katinas
Kitam kartui :)

Paveikslėlis