Jau kokius tris metus spanuojasi baisūs košmarai dažnai ir nežinau ką daryt. Gal yra kokių vaistų, kurie apramintų sapnus..?
Re: Košmarai
Parašytas: 2018 05 27, 13:13
Astro-Meška
Man gyd. sakė, kad gali kaip šalutinis bent pradžioj būt nuo kažkokių AD košmarai. O gal ir kol geri tuos vaistus? Mane irgi beveik kasnakt košmarai kamuoja jau ilgą laiką. Bet čia gal daugiau jau psichologiniai dalykai.