Puslapis 1 iš 12
Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 07 16, 17:32
Astro-Meška
Sklandantis rašė:Man įdomu, kokia buvo patirtis tų, kuriems Escitalopramas suveikė. T.y. kokią dozę vartojot, kiek laiko truko ir kokie buvo šalutiniai, po kiek laiko atsirado pagerėjimo požymiai, kada prasidėjo remisija ir pan. Dėkui atsakiusiems.
Re: Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 07 18, 19:20
Mutilated Death
20 mg, po mėnesio kažkur pradėjo jaustis gerėjimas, bet pilnas efektas truko ilgiau. Db geriu 15 mg.
Re: Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 07 19, 07:07
biggie
Vartojes 10-20mg dozese nemazai laiko. Suveikia turbut per savaite, bet as papildomai vaistu vartoju, jei vienas cipralexas, tai greiciausiai reiktu ilgiau palaukti.
Re: Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 08 18, 13:43
Baran
Sveiki, nebegeriu antidepresantu, siandien antra diena, vartojau Duloksetina ( bandes visus antidepresantus, negaliu islaukti poveikio, nera kantrybes del vaisto salutiniu poveikiu ), dabar panikos atakos uzeina, socialine fobija, nerimas, zmoniu bijau, baime sneketi, drebulys, obsesijos siokios tokios, nesinori beveik nieko veikti. Ar verta laukti dar be antidepresantu? Geriu dar Propranololi, Pregabalina, Xanaxa, Leponex. Siaip turiu ir galvoju gal dar karta vertetu pabandyti Escitaloprama? Turiu Escitalopram-Actavis po 10 mg. Nezinau ka daryti. Gal padetu?
Re: Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 08 19, 15:04
LBJ
Baran rašė:Sveiki, nebegeriu antidepresantu, siandien antra diena, vartojau Duloksetina ( bandes visus antidepresantus, negaliu islaukti poveikio, nera kantrybes del vaisto salutiniu poveikiu ), dabar panikos atakos uzeina, socialine fobija, nerimas, zmoniu bijau, baime sneketi, drebulys, obsesijos siokios tokios, nesinori beveik nieko veikti. Ar verta laukti dar be antidepresantu? Geriu dar Propranololi, Pregabalina, Xanaxa, Leponex. Siaip turiu ir galvoju gal dar karta vertetu pabandyti Escitaloprama? Turiu Escitalopram-Actavis po 10 mg. Nezinau ka daryti. Gal padetu?
Neislauksi vel
Re: Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 08 19, 15:11
LBJ
Pabandyk be AD, gal jie tau tik nerima kelia. Yra zmoniu kas netoleruoja AD.
Re: Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 08 19, 15:11
Mmdzhey
Baran rašė:Sveiki, nebegeriu antidepresantu, siandien antra diena, vartojau Duloksetina ( bandes visus antidepresantus, negaliu islaukti poveikio, nera kantrybes del vaisto salutiniu poveikiu ), dabar panikos atakos uzeina, socialine fobija, nerimas, zmoniu bijau, baime sneketi, drebulys, obsesijos siokios tokios, nesinori beveik nieko veikti. Ar verta laukti dar be antidepresantu? Geriu dar Propranololi, Pregabalina, Xanaxa, Leponex. Siaip turiu ir galvoju gal dar karta vertetu pabandyti Escitaloprama? Turiu Escitalopram-Actavis po 10 mg. Nezinau ka daryti. Gal padetu?
Nebandyk neverta, geriau palauk su duloxetinu iki lapkričio mėnesio, tada galesi spręsti kažką.
Re: Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 08 19, 15:22
biggie
Tiesa sakant, jei bandei ne viena SSRI ar SNRI ir nepadejo, abejoju ar kazkas tiks tau panasaus. Galbut esi serotonino transportuotojo s/s genetinio tipo nesiotojas, tokia predispozicija dazniausiai nulemia SSRI antidepresantu netoleravima arba maniju atsiradima.
Re: Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 08 19, 15:57
Baran
LBJ rašė:Pabandyk be AD, gal jie tau tik nerima kelia. Yra zmoniu kas netoleruoja AD.
3 dienas be antidepresantu, man padeda tik Pregabalinas, nuima nerima, bet ne iki galo, nuima socialine fobija, tik ir gi ne taip, kad visai. Dabar prie 150 mg Lyrikos pripratau, tai beveik nejauciu poveikio, reikia didint, kitaip nuo nerimo gali iseit is proto, panika ir t. t..
Re: Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 08 19, 15:59
Baran
Per kiek laiko pasisalins antidepresantai is organizmo visiskai? Tada galima butu sakyt, ar reikalingi AD.
Re: Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 08 19, 16:24
Baran
Dar turiu klausyma, kai isgeriu nuo pykinimo Metoklopramido man nerimas sumazeja ( kiek skaiciau jis blokuoja serotonina ir dopamina ), tai gal man reikia, kad serotoninas yra padidejes, tai reikia kaip tik serotonino blokatoriu, skaiciau, kad Rusijoje yra tokiu vaistu, kazin ar Lietuvoj yra seratonino blokatoriu?
Re: Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 08 27, 14:57
Baran
Sveiki, kas vartuojo, vartoja Escitaloprama ir turi patirties, ar Escitalopramas augina svori? Per kiek laiko, mazdaug pradeda veikti? Kokie buvo salutiniai?
Re: Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 08 27, 15:20
biggie
Baran rašė:Sveiki, kas vartuojo, vartoja Escitaloprama ir turi patirties, ar Escitalopramas augina svori? Per kiek laiko, mazdaug pradeda veikti? Kokie buvo salutiniai?
Visi SSRI turi galimybe svori auginti, bet tai buna 1-2kg i metus, ne kaip kai kurie kiti vaistai, kur per pusmeti saves nebeina veidrodyje atpazint.
Del kito klausimo, beveik visi naujesni neuroleptikai yra serotonino-dopamino antagonistai. Beveik visi turi indikacijas kaip priedas prie antidepresanto, bet mazesnemis dozemis nei reiktu gydant psichozinius reiskinius.
Re: Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 08 27, 16:28
Baran
O per kiek laiko pasireiskia pagerejimas? Kiek laiko reiktu laukt? Dabar vartuoji ji po 10 mg 3 diena. Kiek reiketu laukti? Jauciu kaip toki aktyvinima, nerimas, labai sustiprejo obsesijos ir kompulsijos.
Re: Cipralex (escitalopramum) IV

Parašytas:
2021 08 27, 17:30
Deividas
Aš visad duodu šansą vaistams bent 3-4mėnesius. Jei nėra rezultato- keiti vaistą.