Puslapis 11

Raminamųjų keitimas

StandartinėParašytas: 2008 10 13, 22:07
LinaS
Siandien liepe Lexotanil keisti i Xanax, Lexotanil gerdavau po 1.5mg paroje, israse po 0.25 mg Xanax paroje gerti, anksciau jau taip keiciau, bet va pamirsau kaip keisti,tai gal kas zino kaip keisti? Iskart gerti Xanax ar palaipsniui mazinti Lexotanil?

StandartinėParašytas: 2008 10 13, 22:18
Agni
iskart, be lexotanilio

StandartinėParašytas: 2008 10 13, 22:36
LinaS
Agni rašė:iskart, be lexotanilio


Dekui tau sutaupiui skambuciui kuri buciau dares rytoj daktarui =)

StandartinėParašytas: 2008 10 13, 22:44
Agni
o xanax ar xanax xr?

StandartinėParašytas: 2008 10 13, 23:35
LinaS
Agni rašė:o xanax ar xanax xr?


Paprastas Xanas

Re: Raminamuju keitimas

StandartinėParašytas: 2008 10 14, 10:19
cleo
LinaS rašė:Siandien liepe Lexotanil keisti i Xanax, Lexotanil gerdavau po 1.5mg paroje, israse po 0.25 mg Xanax paroje gerti

o koks motyvas Lexotanilį keisti Xanaxu? Dozė 1,5 mg tai juokingai maža...

StandartinėParašytas: 2008 10 14, 10:23
nulis
Kad nepriprastų.

StandartinėParašytas: 2012 06 28, 22:23
Paukstis
As manau, jei ilgas vartojimas numatomas, tai geriau pakaitaliot. O siaip XENAX veiksmingas, bet labai organizmas ipranta

StandartinėParašytas: 2012 06 29, 07:06
maingirdas
As prie xanax nepripratau ,o be lexo gyvent negaliu.

StandartinėParašytas: 2012 06 29, 15:33
Paukstis
maingirdas rašė:As prie xanax nepripratau ,o be lexo gyvent negaliu.
O gydytojai sakei? Nes gi visa gyvenimeli gi neplanuoji vartoti...

StandartinėParašytas: 2012 06 29, 16:57
maingirdas
Gydytoja ir israso,as jai taip nesakau .Tai ,kad man jokie Sermionai nepadeda{cia pleciantys} ,o kaip skausmus iskesti . Apie visa gyvenima stengiuosi negalvoti.

StandartinėParašytas: 2012 06 29, 20:42
Paukstis
Paklausinek kitu gydytoju nuomones apie vaistus. Mano manymu, jog prie vienu prisirist nereiketu, nes doze didint teks.