- 2009 05 03, 10:42
#122812
aš dabar pradėjau mažinti AD tikslu, išvis jų nebegert. gydytojų nuomone man AD nebereikia. labai džiaugiuosi, kad neatsiguliau pas vilką į ligoninę, kur jis būtų uždidinęs dozę ir dar apšėręs neuroleptikais.
šiaip mažint sekasi sunkiai, reiškiasi baisi abstinencija. man paskyre gerti papildomai relaniumą ir metforminą, kadangi tragiškai sutrikusi medžiagų apykaita.
šiaip mažint sekasi sunkiai, reiškiasi baisi abstinencija. man paskyre gerti papildomai relaniumą ir metforminą, kadangi tragiškai sutrikusi medžiagų apykaita.


