Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė sumersara
#129344 Sekmes tau pas gydytoja, tik neversk visos kaltes sau, nenustok ieskoti iseities ir nenuleisk ranku =)
Vartotojo avataras
Parašė Edena
#129346 Dekui uz palaikyma, bet siuo metu murkdaus bedugnej, ir stengiuos nezinau kelinta tukstantaji karta pakilti. Laikykis ir tu =) Tikiuos kad siti vaistukai tau pades daugiau, nei man.
Vartotojo avataras
Parašė Farewell
#130703 Vis dėlto pradėsiu Cipralexą gert. Bet aš problemų su skrandžiu turiu, tai galvoju, ar nepakenks antidepresantai?
Vartotojo avataras
Parašė Edena
#130830 Pagal mane vaistai kepenims kenkia, o kad skrandziui - tai neesu girdejus, arba nezinau.
Vartotojo avataras
Parašė Ars Velvetica
#130870 Šiandien pradėjau. Matysim, kas ir kaip.
Vartotojo avataras
Parašė Silva
#130941 Nenustebk ,jei kiek dziovins burna,po kokios savaites praeis,sekmes
Vartotojo avataras
Parašė Edena
#130942 ir galva gali slyksciai skaudet pradzioj :bloga
Vartotojo avataras
Parašė sumersara
#130947 kai tik pradejau naudoti cipralex mane kelias dienas pykino, svaigo galva, po to viskas praejo.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#130952 Man kokias 3-4 dienas džiūvo šiek tiek burna ir apie savaitę ėmė mieguistumas. (prieš porą sav. pradėjau gert) Dabar jokio vaistų poveikio nejaučiu. 10 mg geriu. O prieš kelerius metus kai pradėjau vartot juos pykino ir rankos drebėjo apie porą sav.
Parašėvers
#132174 Rytoj pradėsiu vartoti kažkokius panašius, gal net tuos pačius - escitalopram.
Man patiko: iš informacinio lapelio

Specialių atsargumo priemonių reikia:

Vaikams ir paaugliams padidėja šalutinio poveikio, pavyzdžiui, bandymo nusižudyti, galvojimo apie savižudybę ir priešiškumo (daugiausia agresijos, opozicinio neklusnumo ir pykčio) apraiškų tikimybė. Nepaisant to, gydytojas gali skirti Escitalopram-ratiopharm jaunesniems kaip 18 metų pacientams, jeigu, jo manymu, tai yra jiems tinkamiausias gydymas. Dėl aukščiau minėtų šalutinių poveikių, vaikai ir paaugliai, kurie vartoja Escitalopram-ratiopharm, turi būti atidžiai stebimi.
Vartotojo avataras
Parašė Ars Velvetica
#133610 Įdomus vaistas. Man jis veikia labai "tyliai", t.y. beveik nejaučiu, kad jį vartočiau, tačiau iš esmės atlieka tai, ką reikia - slopina "įkyrų" nerimą, nerimastingumą, pagrindinius depresijos požymius. Praktiškai jokių šalutinių poveikių.
Vartotojo avataras
Parašė Ars Velvetica
#136678 Ir galų gale jis man netinka. Visiškas emocijų nusodinimas, tuščia, sunku susidoroti net su kasdienėmis užduotimis, išeiti kur nors, neslopina įkyrių minčių. Grįžau prie sertralino ir esu patenkintas.
Vartotojo avataras
Parašė varlyte
#136992 As irgi geriu Cipralexa dvi savaites. Labai idomus jausmas - nerimas, drebulys, nemiga. pries tai kitas gydytojas buvo israses Cymbalta, pageriau pusantro menesio, kai uzeidavo nerimas isgerdavau Lorofeno 1 mg, bet verksmingos nuotaikos ir apatija visai nesitaise. Tada atvaziavau menesiui gydytis i KMU Palangos dienos stacionara, gydytojas iskart pakeite vaistus (ta pacia diena) i Cipralexa, neleido gerti jokiu trankviliantu dienos metu, tik Stilnoxa nakciai (kuris nepadejo). Ai, dar dalyvauju tyrime - prie Cipralexo skyre skydliaukes hormono kasdien (nors ji sveika). Tai dabar jau gera savijauta nebe verksminga, bet nerimastinga pastoviai, kazkokios neapykoks pyktis verziasi. Laukiu kol praeis daugiau laiko, kad suprasciau ar padeda man tas Cipralexas. O gydytoju labai pasitikiu, tai ir kankinuosi su tuo nerimu, gal jis labiau supranta viso to prasme :D . bet raminamu vistiek issireikalavau, kad kai bus nepakeliama, tiesiog isgerciau tablete. oj tos tabletes ir tos psichoterapijos :bloga tokioj busenoj dar nesu buvusi :D
Vartotojo avataras
Parašė Deividas
#138111 man sis vaistas labai veikia i atminti. kai vartojau 20 mg apie pora menesiu beveik nieko neuzfiksuodavo atmintis. dabar, sumazinus doze, siektiek geriau.
Parašėnemoku
#138264 Vartoju jau kelis mėnesius po 20mg. Kol kas stebuklų nepastebėjau.