- 2009 11 20, 11:38
#162153
Tas augantis svoris yra mano antra tragedija po nerimo sutrikimo gydymo. Neva gydausi vieną, bet kažkaip dėl svorio tas nerimas ne mažėja, o didėja..
gydytoja išrašė Paroxetin, pagėriau pusmetį ir paukšt 10 kg. Ir atrodo nevalgau daugiau nei reikia, aar daugiau nei paprastai (prieš pradedant net atrodo daugiau valgiau, nes užeidavo tokie panikos priepoliai, kad nenustodavau valgyti. Tai sakyčiau su valgymo įpročiais net susitvarkė ir šiaip nevalgau daug ko, ką valgo sveiki žmonės (bulvės, bandelės, miltiniai patiekalai, mėsa) ir kas galėtų svorį auginti.... Tai iš kur po galais tie 10 kg... ???
Nuėjau pas gydytoją, tai ji man parašė Cipralex. Savaitę geriu ir sakau "sukasi smegenys", bet kažkaip jau žinau, kad tie dozių visokių kaitos taip jau daro su smegenais tai neimu į galvą, tik vairuojant bijau į kokį stulpą įvairuot.
Nepaisant to, vis tiek dėl svorio baimė didesnė.. o jei nuo šitų jis nepradės krist.. Man jau atrodo, kad geriau tas nelemtas nerimas, nei tie 10 kg. Bet NIEKAIP nesugebu jų atsikratyti.. nei 1... Po galais, rupūžės gyvatės tie vaistai.
Tai va taip su laukimu ir gyvenu. Sėdžiu vos ne ant svarstyklių ir laukiu, ar išeis jie, ar dar daugiau ateis, ar čia jau visai į neviltį pult...
gydytoja išrašė Paroxetin, pagėriau pusmetį ir paukšt 10 kg. Ir atrodo nevalgau daugiau nei reikia, aar daugiau nei paprastai (prieš pradedant net atrodo daugiau valgiau, nes užeidavo tokie panikos priepoliai, kad nenustodavau valgyti. Tai sakyčiau su valgymo įpročiais net susitvarkė ir šiaip nevalgau daug ko, ką valgo sveiki žmonės (bulvės, bandelės, miltiniai patiekalai, mėsa) ir kas galėtų svorį auginti.... Tai iš kur po galais tie 10 kg... ???
Nuėjau pas gydytoją, tai ji man parašė Cipralex. Savaitę geriu ir sakau "sukasi smegenys", bet kažkaip jau žinau, kad tie dozių visokių kaitos taip jau daro su smegenais tai neimu į galvą, tik vairuojant bijau į kokį stulpą įvairuot.
Nepaisant to, vis tiek dėl svorio baimė didesnė.. o jei nuo šitų jis nepradės krist.. Man jau atrodo, kad geriau tas nelemtas nerimas, nei tie 10 kg. Bet NIEKAIP nesugebu jų atsikratyti.. nei 1... Po galais, rupūžės gyvatės tie vaistai.
Tai va taip su laukimu ir gyvenu. Sėdžiu vos ne ant svarstyklių ir laukiu, ar išeis jie, ar dar daugiau ateis, ar čia jau visai į neviltį pult...
Nei aš basa, nei šokt moku.







dabar israse Zoloft, bet bijau begerti....jei dar priaugsiu tai amen tik dar didesne depresija isivarysiu
