Moderatorius: signs

Parašė haveimooed
#174146
DankanasMaklaudas rašė:Man kaip tik "pusamžis" yra informatyvesnis.
Gi tai reiškia, kad per tą laiko tarpą suyra pusė kraujyje esančios medžiagos.
t.y. jei geri kiekvieną dieną po, tarkim, 4mg kažko ir to kažko pusamžis yra para, gaunasi taip:
pirmą dieną kraujyje yra: 4mg
antrą: 4+2=6mg
trecia: 4+2+1=7mg
ketvirta: 4+2+1+0,5=7,5mg
penkta: 4+2+1+0,5+0,25=7,75mg

ir taip toliau.


Taip, dar galima pasakyti, kad einant laikui sitas kiekis arteja prie kazkokios tai pastovios reiksmes, jei pasinaudoti DM pavyzdžiu, tai 8 mg. Jeigu zmogus pasiekes sia verte praleidzia viena diena, jis vel pradeda nuo pradzios (4 mg).
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#174148 Ne. Jei praleidžia vieną dieną, būna tokia schema:
Tarkim, šeštą dieną praleidi:
0+2+1+0,5+0,25+0,125=3,825mg
T.y. konkrečiai šiuo atveju, per penkias dienas susikaupusi koncentracija tik sumažėja. Bet nėra taip, kad vaistai dingtų iš organizmo, jei vieną dieną praleidi :)
Parašė haveimooed
#174162
DankanasMaklaudas rašė:Ne. Jei praleidžia vieną dieną, būna tokia schema:
Tarkim, šeštą dieną praleidi:
0+2+1+0,5+0,25+0,125=3,825mg
T.y. konkrečiai šiuo atveju, per penkias dienas susikaupusi koncentracija tik sumažėja. Bet nėra taip, kad vaistai dingtų iš organizmo, jei vieną dieną praleidi :)


Nuo pradžios, tai nuo 4 mg, galbut nepakankamai tiksliai issireiskiau :)

Dar reikia atsiminti, kad tos dozės ne šiaip sau tokios paskaičiuotos, ypac depresijos atveju zmogus ju svyravimams buna labai jautrus, todel pradejus gerti reikia palaukti kokias 2 sav. kol pajuntamas poveikis, nes tik tada pasiekiamas reikiamas vaisto kiekis organizme.
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#174168 Gerai, manyčiau, šį pokalbį reiks perkeltį į temą apie vaistų pusamžį.
Kadangi čia turėtume kalbėti apie AD kenksmingumą ir jo mažinimą :)
Vartotojo avataras
Parašė DiDi
#174451 Jus cia snekat apie skilimo pusperiodi, o ne pusamzi :D
Parašėnemoku
#176001 ar realu, kad nuo AD nesinori rukyti?
Vartotojo avataras
Parašė comes
#176026 AD sukelia viena is pasaliniu reiskiniu - pikinima. gal del to gali nesinoreti rukyti..... Bet, tai tik profaniskas pamastymas......
Parašė Sandrulia
#187143 As geriau seroxat nuo nerimo - 3 metus kazkur, kelis men 30mg, paski 20 mg. Nuo 30 mg labai nakti prakaituodavau, prabusdavau visa slapia... Bet nerima nueme - super.
Nuimant vaista buvo baisi abstinencija - labai nerimas padidejo, plius su sapnais idomiai - daug ryskiu, suveltu sapnu sapnuojasi, lenda epizodai tokie atsibudus, pradejo kazkokie vaizdiniai islisti samoneje sekundes trukmes - nebesuprantu, ar maciau tai kazkur, ar sapnavau, ar dar kaip... Paskui viskas praejo, bet po keliu menesiu liga atsinaujino, ir tie sapnai kasnakt ryskus ir labai daug, ir tie vaizdineliai islenda diena, demesys kazkoks sumazejes... Dabar lankau psichoterapija... Bet dasivariau iki baimes "nuproteti"... Nezinau, ka reiks daryt, ar grizti prie Seroxat... O gal man cia kokia nauja liga vystosi prie nerimo, stogelis vaziuoja jau....
Vartotojo avataras
Parašė comes
#187149 O ka sako gydytojai? Gal reiketu paklausti? Gal per staigiai nutraukti vaistai?
Parašė Sandrulia
#187221 Na sake, kad tai nuo dideles itampos ir nerimo tie sapnai ryskus ir vaizdineliai, ir tas demesys sumazejes....
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#256254 Nezinau, kokioj temoj paklausti, tai pasireiksiu cia. Ar kam nors vartojant AD atsirado hm, astrus slapimo kvapas?
Tai buna ne tik ryte, kai po nakties slapimas gali buti labiau koncentruotas, bet nuolat. Vandens geriu pakankamai (vidutiniskai 2l per para). Vartoju Escitalopramum kokius 4 menesius. Paieskojau, radau forume anglu kalba panasiu nusiskundimu.
Be abejo, pasnekesiu su gydytoju, bet idomu, ar dar kas su tuo susidure.
Be to, atrodo kad ir prakaitavimas padidejo.
Parašė ruta1
#335751 Čia tokios moteriskos problemos nuo AD. Gal kam nors nuo jų buvo gleivinių deginimas, perštėjimas? man jau kelintus vaistus pakeičia, ir vis tas pats. Sako reikia konsultuotis su ginekologu dėl grybelio. Gal nuo AD susilpnėja imunitetas ir atsiranda grybelis? gal kuriai taip buvo?