- 2010 04 15, 22:45
#187512
Gaila, kad mokomi rezidentai :x tikrai nieko gero neišmokys, nebent rezidentas turės labai gerą kritinį mąstymą
Ars Velvetica rašė:Turbūt geriausia išeitis, galintiems gultis Vilniuje, yra RVPL Universitetinis skyrius. Gulėjau praėjusį lapkritį, gydytoja psichiatrė pasiūlė padoriai išsitirti, nes jau buvau konsultuotas penkių psichiatrų, matęs ne vieną psichoterapeutą, vartojęs ne vienus psichotropus ir vis negerėjančios būklės. Skyriui vadovauja VU Medicinos universiteto Psichiatrijos klinikos docentė Aldona Šiurkutė, mokomi rezidentai, vyksta paskaitos ir seminarai, rengiamos mokslinės konferencijos. Pirmąkart į stacionarą patekusius, ypač jaunuolius, konsultuoja vienintelis psichiatrijos profesorius Lietuvoje, Algirdas Dembinskas. Skyrius mišrus, yra vyrų ir moterų palatos, mažiausioje palatoje yra 4 vietos. Yra keli režimai, trečias režimas (jei tiksliai pamenu) leidžia laisvai vaikščioti po ligoninės teritoriją ir už jos. Socialinė darbuotoja nuolat rūpinais užsiėmimais - pasivaikščiojimais turintiems antrą režimą, ėjimais į parduotuvę, biliardą, autogeninę treniruotę, rytines mankštas ir t.t. Skyrius turi savo valgyklą, maitina palyginti labai neblogai. Likau labai patenkintas.
Gaila, kad mokomi rezidentai :x tikrai nieko gero neišmokys, nebent rezidentas turės labai gerą kritinį mąstymą

..ka galit pasakyt?
, man ne.
