- 2009 12 11, 11:01
#167021
Ryte reikia pavalgyt, bent jau kokį jogurtą, kitaip vakare apetitas tikrai nesuvaldomas. Man AD svorio neveikia, bet kadangi buvau anksčiau vienu metu išstorėjus(ne dėl vaistų), tai turiu ir dabar prisižiūrėt: nevalgau riebaus maisto, miltinių patiekalų, naudoju daug daržovių.
Lota rašė:Aš geriu dabar cipralexa ir finlepsiną, tai ryte ir dieną visiškai nėra apetito, tiesiog grūst turiu pusryčius į save, o vakare užsimanau baisiausiai valgyt.Vakar vakare prakentėja neprisivalgius, maniau gal su pusryčiais bus geriau šiandien, bet ne, pagalvot negaliu apie maistą.
Lota , o nuo ko tau finlepsiną išrašė???



as net duonos nebevalgau

zinoma po keliu dienu svoris iskart pradeda kristi, bet kartu negera darosi ir vel teka gerti.