- 2010 02 27, 12:11
#182000
Seroxat ir yra tas pats paroxetinas. Ir normalu, kad iš pradžių jauti šalutinius šalutinius poveikius, vėliau jie praeina.
Sunrise rašė:Gėriau Seroxat ir Mirtazapiną, bet kadangi sunkiai keldavausi tai pasitarus su gydytoja Mirtazapino po truputį atsisakiau ir džiaugiuosi. Bet vietoj Seroxt ji man išrašė Paroxetin ir jaučiu pašalinius poveikius. Geriant Seroxatą jų nebuvo... Nors sakė veiklioji medžiaga ta pati, bet gal nelabai man jie tinka? Prakaituoju žiauriai, nenoriu valgyt, per dieną 2 kartus prisiverčiu, nes kaip ir pykina... Dar pečius sukaustę... Tai jei taip ir toliau reiks kažką keist. db pamažinsiu po 10 mg gersiu, gydytoja sakė, bus mažesni pašaliniai poveikiai. Jei bus negerai tai vėl prašysiu grįžt prie Seroxat. Bet šiaip džiaugiuosi, kad galiu atsikelt anksti
Seroxat ir yra tas pats paroxetinas. Ir normalu, kad iš pradžių jauti šalutinius šalutinius poveikius, vėliau jie praeina.


Nežinau ką daryt... Gal šiandien negert AD, o ryt varysiu pas gydytoją pasiklausiu kaip elgtis, nes galima ir kokią opą dar įsitaisyt...
Va, 4h pabudau ir 2h bandžiau užmigt, bet koks miegas kai skrandis nesveikuoja... Aišku gerai, kad anksti keltis pradėjau, bet diena nulušiu
