Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Lola
#195423 na apie pinigus negalvoju ir tikrai neinu kaip i darba. pries konsultacija vis atsiuncia priminima, kad nepamirsciau ateiti, nors ir taip niekada nepamirstu, nes laukiu konsultacijos, tikrai gerai pasikalbam su gydytoju. tiesiog yra rysys. dabar kai vasara ir daug visokiu atostogu, reciau einu, prailgsta net laikas kartais.
tikrai verta eiti individualiai, zinoma turi atsirasti geras kontaktas su gydytoju ir jei vienas netinka bandyti pas kita.


amika rašė:Supratau, kad tau padeda. Tai fain. Ir mane padrąsinai, nes aš galvoju galvoju, juk ir pinigai, ir tas ejimas kaip į darbą. O jei nepades nieko... Padrąsinai :aciu
Vartotojo avataras
Parašė amika
#195486 To ir bijau, kad nepataikysiu žmogų. Bet kaip juos žinot, neišbandžius. Turiu šitą 'dovaną' nepataikyt. Bet paskui atrandu. Šiaip, dažnai pasiseka-atitinka pagal kitų rekomendacijas. Bijau to, kad psichoterapeutas ne būtų tiktai amatininkas , prisikaitęs išmokęs teorijų ir dirbandis pagal raides.
Vartotojo avataras
Parašė Lola
#195510 reikia ne bijoti, o bandyti. geriau gailetis to ka padarei, nei to ko nepadarei. o neuromedoje manau visi specialistai geri, amatininku netikiu kad butu. aisku su vienu zmogumi gali atsirasti rysys, su kitu ne.
daryk tai ko bijai ir nebijosi!
kai vaistus paskiria vistiek kazkiek bendraujate? kad zinotu ko reikia, neskiria gi is lempos visu is eiles?
manau psichoterapeutas butent tas, kuris gali padeti, suprasti, i kuri visad gali kreiptis, kai blogai ir niekas kitas nesupranta.

amika rašė:To ir bijau, kad nepataikysiu žmogų. Bet kaip juos žinot, neišbandžius. Turiu šitą 'dovaną' nepataikyt. Bet paskui atrandu. Šiaip, dažnai pasiseka-atitinka pagal kitų rekomendacijas. Bijau to, kad psichoterapeutas ne būtų tiktai amatininkas , prisikaitęs išmokęs teorijų ir dirbandis pagal raides.
Vartotojo avataras
Parašė amika
#195512 Tuomet tau pasisekė, kai nėra kur 'begt', 'ką daryt' - tu turi. Taip ramiau :)))
Parašėnemoku
#196442 Gal galite rekomenduoti gerą psichoterapeutą Vilniuje arba Kaune (geriausiai būtų)?
Parašė Tipotipas
#196596
nemoku rašė:Gal galite rekomenduoti gerą psichoterapeutą Vilniuje arba Kaune (geriausiai būtų)?

Aleksandras Kulakas Kaune, jis ir psichiatras kartu ir psichoterapeutas
www.konsultuojam.lt
Vartotojo avataras
Parašė lorke
#196598 bijau gydytoju vyru, nezinau kodel :bloga
Parašėnemoku
#196607
Tipotipas rašė:Aleksandras Kulakas Kaune, jis ir psichiatras kartu ir psichoterapeutas
www.konsultuojam.lt

Pamiršau paminėti. Bet kas, tik ne Kulakas.
Vartotojo avataras
Parašė amika
#196613 Aš rytoj pirmą kartą einu į psichoterapiją. Einu.. ir galvoju: ką ji man duos, ką pasakys? Juk aš viską žinau...
Bet kažką reikia daryti toliau. Ieškoti. Jeigu kalbės vadovėlinėm frazėm ir žinomais klausimais - tuo ir užbaigsim =)
Parašėnemoku
#196770 amika, kaip sekėsi?
Vartotojo avataras
Parašė amika
#196855 Ačiū. Psichoterapeutė - ko gero, ne 'mano' žmogus, gal būsiu nepataikius.. Bet buvau dar ir pas psichologę - visai buvo miela. O tikėjaus atvirkščiai. Tai tik pirmas įspūdis, gal viskas ir keisis =)
Parašėnemoku
#197018 Gal kas su Aušra PUNDZEVIČIENE susidūrėt?
Parašė zvalgas
#197056 Gal yra kas marijampoleje susidure su gyd. Karceva , ka galit pasakyt apie ja ?
Parašė pakeleivis
#197196 sveiki, as noreciau gauti tikslia savo bukles diagnoze, bet niekur kur kainuoja neipirkciau (na tiksliau nematau prasmes..). mastau, kad seskines poliklinika tokias paslaugas teikti turetu (tiesa, gal dabar jau gydymasi padare mokama, as kazkaip atsilikau nuo sistemos.. ). gal kas nors zinote. dekui
Vartotojo avataras
Parašė amika
#197398 Šiaip, tai pasako-parašo diagnozę, juk nėra paslaptis. Negi, ten kur tu lankais, yra kitaip?