- 2010 07 06, 10:34
#195423
na apie pinigus negalvoju ir tikrai neinu kaip i darba. pries konsultacija vis atsiuncia priminima, kad nepamirsciau ateiti, nors ir taip niekada nepamirstu, nes laukiu konsultacijos, tikrai gerai pasikalbam su gydytoju. tiesiog yra rysys. dabar kai vasara ir daug visokiu atostogu, reciau einu, prailgsta net laikas kartais.
tikrai verta eiti individualiai, zinoma turi atsirasti geras kontaktas su gydytoju ir jei vienas netinka bandyti pas kita.
tikrai verta eiti individualiai, zinoma turi atsirasti geras kontaktas su gydytoju ir jei vienas netinka bandyti pas kita.
amika rašė:Supratau, kad tau padeda. Tai fain. Ir mane padrąsinai, nes aš galvoju galvoju, juk ir pinigai, ir tas ejimas kaip į darbą. O jei nepades nieko... Padrąsinai
choose life choose future

