Moderatorius: signs
- 2010 09 16, 18:17
#203275
ne, alventa girdejau, bet man neisrase.
- 2010 10 11, 11:04
#205955
viagros nereikia.. ta prasme su erekcija nė problemų su ejakuliacija taip ir liko status quo (nėra, ne bent pats... savarankiškai
) Tačiau libido pakito, anksčiau pamatęs patrauklesnę moterį pradžioj žvligterėdavau žemiau juosmens, po to aukščiau juosmens, o po to į akis =) tai yra tokie mikro akių judesiai, o dabar atvirkščiai. Nemanykit, mergaitės, kad jūs kitokios.. Tai vyksta nevalingai, tai LIBIDO - kursai esti pasąmonėje. Tik save sunkiau pagauti šitaip bešnairuojant, nors moterys tai daro atvirkščiai (kaip aš dabar) - pradžioj žvilgsnis į akis, po to į klyną... tai trunka sekundės dalelytę. Kai sužinojau tai (iš psichoanalitinės literatūros, nepamenu jau kas autorius) nepatikėjau. Bet patikrinau, apie 80% moterų su kuriom 'užmezgiau akių kontaktą' TAI DARĖ, dėl likusių 20% nesu įsitikinęs.. Nepergyvenkit - tai gamta, libido.. gerai, kad neapuostinėjam viens kito pasturgalius kaip šuneliai
(nors susipažindami uostinėjam to nepastebėdami).
Tai va, ką norėjau pasakyti, nuo AD mano libido tapo "moteriškesnis"
tiksliau sakant labiau socialesnis, o ne kuiliškai-neurotiškas
Čia ta tema animacinis filmukas (nors labiau apie psichoanalizę)
http://www.youtube.com/watch?v=EfOcCWxTB8k
) Tačiau libido pakito, anksčiau pamatęs patrauklesnę moterį pradžioj žvligterėdavau žemiau juosmens, po to aukščiau juosmens, o po to į akis =) tai yra tokie mikro akių judesiai, o dabar atvirkščiai. Nemanykit, mergaitės, kad jūs kitokios.. Tai vyksta nevalingai, tai LIBIDO - kursai esti pasąmonėje. Tik save sunkiau pagauti šitaip bešnairuojant, nors moterys tai daro atvirkščiai (kaip aš dabar) - pradžioj žvilgsnis į akis, po to į klyną... tai trunka sekundės dalelytę. Kai sužinojau tai (iš psichoanalitinės literatūros, nepamenu jau kas autorius) nepatikėjau. Bet patikrinau, apie 80% moterų su kuriom 'užmezgiau akių kontaktą' TAI DARĖ, dėl likusių 20% nesu įsitikinęs.. Nepergyvenkit - tai gamta, libido.. gerai, kad neapuostinėjam viens kito pasturgalius kaip šuneliai
(nors susipažindami uostinėjam to nepastebėdami).
Tai va, ką norėjau pasakyti, nuo AD mano libido tapo "moteriškesnis"
Čia ta tema animacinis filmukas (nors labiau apie psichoanalizę)
http://www.youtube.com/watch?v=EfOcCWxTB8k
Pesimizmas yra aukštesnė optimizmo forma - jei nieko gero nesitiki iš gyvenimo - jis niekados taves nenuvils...
- 2010 10 11, 17:36
#205998
O dėl AD ir sekso net nežinau... Aš ir taip kažkokia aseksuali truputį, tai AD įtakos nepastebėjau. Nors nuo kažkokių vaistų mane buvo ypač užslopinę, bet nežinau ar nuo AD, tai aišku ir sekso nesinorėjo ir šiaip nieko, kaip robotas varydavau į darbą iš darbo.
redagavo enigma
redagavo enigma
- 2010 10 11, 17:44
#206001
ketipinorą.
Ramu5 rašė:enigma rašė:esu gėrus risperidoną, kuris man visiškai netiko, buvo tas pats. buvau tapus visiškai frigidiška.
o ne paslaptis, ką šiuo metu geri vietoj jo? (jei ne diskusijoje, gali asmenišką parašyti, bet NEBŪTINAI :angel )
ketipinorą.
- 2010 11 27, 18:16
#210496
O man apskritai toks keistas dalykas: beveik 2 metus gėriau seroxat ir mirtazepamą, lytinio gyvenimo man niekaip tas derinys nepakeitė, viskas buvo tvarkoj. O prieš porą mėnesių nutraukiau mirtazepamą, likau tik su seroxat ir visiškai dingo lytinis potraukis. Pasidariau kaip tikra davatka, net kalbos apie sexą erzina
Draugas kaltina save, bandau jam aiškint apie AD poveikį, bet kai jis su tuo nesusidūręs, tai man rodos nelabai tiki. Bet dabar jau ir šituos nutraukinėju, po poros mėnesių būsiu pagaliau be vaistų :lakstau
Draugas kaltina save, bandau jam aiškint apie AD poveikį, bet kai jis su tuo nesusidūręs, tai man rodos nelabai tiki. Bet dabar jau ir šituos nutraukinėju, po poros mėnesių būsiu pagaliau be vaistų :lakstau
- 2011 05 01, 12:05
#224976
Jau metus vartoju seroxat, tikrai pajaučiau, kad libido smarkiai sumažėjo. Va vakar teko mylėtis su panele, iki ejakuliacijos niekaip nesugebejau prieit (iki devinto prakaito variau
), o šiandien visas pritvinkes, nemaloniai taip jaučiuosi. Šiaip greitai turėčiau nutraukti seroxat'ą, nes jau kokie 4-5 mėnesiai kaip susitvarkė problemos, dėl kurių jį pradėjau gerti. Kaip manot, atsistatys libido? Kažkaip liūdna pasidarė dėl to man...
), o šiandien visas pritvinkes, nemaloniai taip jaučiuosi. Šiaip greitai turėčiau nutraukti seroxat'ą, nes jau kokie 4-5 mėnesiai kaip susitvarkė problemos, dėl kurių jį pradėjau gerti. Kaip manot, atsistatys libido? Kažkaip liūdna pasidarė dėl to man...
- Puslapis 2 iš 3
- 1
- ,
- 2
- ,
- 3




