Moderatorius: signs
- 2011 01 10, 19:11
#214535
kodel kaip surukau pasidarau pasimetes dingsta nuotaika i akis negaliu paziureti nu staigiai pasimetes pasidarau gal yra kam nors taip ar ce tie ad daro is manes debila kad net cigarete pakeicia i pasimetusi man 18 metu nzn ka daryti
- 2011 01 10, 19:35
#214542
Jau tikrai..
- 2011 01 10, 21:16
#214560
ne tame esme kam rukai blemba bet kad sitaip paveikia nu nesamone kazkokia as nenoriu buti toks kuris nieko negali daryti as nerukau bet mane nervuoja kad kartais noriu parukyt bet taip paveikia sakau niekam nera taip nx
- 2011 01 11, 06:31
#214629
Mano manymu rukymas ramina psichologiskai, ypac jau pripratusius zmones. O fiziskai - man ir dabar pasibaladoja sirdis parukius, bet zinau, kad tai normalu, nes nikotinas pakelia sirdies spaudima. O rukyti man yra malonumas..
- 2011 01 11, 06:33
#214631
insomnia, ir as priklausoma, bet man + malonumas.
- 2011 01 11, 06:35
#214633
Septynis. Tu?
- 2011 04 01, 00:05
#222721
rukiau, ir deja negaliu mest, bet nejauciukad del to kas nors butu kitaip

nors tiesa pasakius,tai kazkaip silpnai jauciuosi parukus ,svaigsta galva....net nezinau ...;/