- 2010 08 06, 22:12
#198222
as pradejau naujus AD vartoti. skambinau psichoterapiautui savo. sake nutrauk vartojima ir ziurek kas bus.
gal cia tik sutapimas. gal kita liga kesinas. baisiausia istverti nesikasius.
Moderatorius: signs
- 2011 01 13, 20:35
#215305
Nzn, ar nuo Seroxato, ar tik sutapimas, bet man irgi pakrito svoris, tiesa, ne taip drastiskai - gal 2 ar 3 kg.
Adriuss rašė:geriau seroxat viena 40mg/day,per menesi nuo 93kg krito iki 85kg,valgiau tik i diena bulkos apie 100gr,ir 2puodelius arbatos.Savaite namie sedejau nes jegu neturejau niekur eiti,prie seroxat skyre mirzaten ir pakylo svoris iki pradinio.
Nzn, ar nuo Seroxato, ar tik sutapimas, bet man irgi pakrito svoris, tiesa, ne taip drastiskai - gal 2 ar 3 kg.
- 2011 01 21, 12:21
#216042
Kai geriau flux (prozak) tai nukrito keli kilogramai,sumažėjo apetitas.
- 2011 01 21, 23:09
#216108
Nesuprantu kaip galima mesti AD dle svorio kritimo. Tai tau reikia vaistu ar ne? Nes jei del tokio niekalo gali mest, kyla mintis, kad gal nereikia.
- 2011 01 22, 07:28
#216125
Geriu effexor'ą ir mirtazepiną (tvarkingai kiek prirašė, jokių kitų vaistų ne)
Šakės, per 3mėn priaugau 11kg
Dabar esu gražus kaip banginis posūkyje
Šakės, per 3mėn priaugau 11kg
Dabar esu gražus kaip banginis posūkyje
Pesimizmas yra aukštesnė optimizmo forma - jei nieko gero nesitiki iš gyvenimo - jis niekados taves nenuvils...
- 2011 01 22, 09:00
#216128
maumuo, as taip pat mitazapina vartoju, jis man miega sureguliavo, bet apetitas tai zveriskas, galeciau net ta bangini suvalgyti...
Bet atsilaikau, nes noriu palaikyti graaaaaaaaaaaazias kuno formas.
maumuo rašė:Geriu effexor'ą ir mirtazepiną (tvarkingai kiek prirašė, jokių kitų vaistų ne)
Šakės, per 3mėn priaugau 11kg![]()
Dabar esu gražus kaip banginis posūkyje
maumuo, as taip pat mitazapina vartoju, jis man miega sureguliavo, bet apetitas tai zveriskas, galeciau net ta bangini suvalgyti...
Bet atsilaikau, nes noriu palaikyti graaaaaaaaaaaazias kuno formas.
- 2011 01 25, 23:46
#216569
taip, numesiu svorį vasarą, kaip visada... daug maudysiuosi jūroje.. čia dar vienam kunigui padėjau prisijaukinti iMac'ą, o jis pažadėjo nardymą akvalangu Plateliuose (anksčiau panerdavau iki 18m be prietaisų, dabar nežinau)
ta proga dainelė "Aqualung my friend"
http://www.youtube.com/watch?v=QqZmtq5LhFo&feature=related
ta proga dainelė "Aqualung my friend"
http://www.youtube.com/watch?v=QqZmtq5LhFo&feature=related
Pesimizmas yra aukštesnė optimizmo forma - jei nieko gero nesitiki iš gyvenimo - jis niekados taves nenuvils...
- 2011 02 23, 15:32
#219377
o sakykit, jeigu pasakysiu gydytojai,kad pastoviai persivalgau (kartais vemiu ar vartoju laisvinamuosius, bet retai), tai paskirs vaistų, kurie nedidina svorio ar kaip? Nes dabar labai laikausi, kad nepersivalgyciau, o apetitą skatino net xanax


bet jis būna ne kasdien...


