- 2011 10 18, 11:34
#236410
Va susidūriau su tokia kvaila problema, prieš savaitę leido vaistus, o iki šiol tą vietą pasibaisėtinai skauda, net sėdėt negaliu. Kas čia man yra? Ką daryti?
- 2011 10 18, 12:34
#236418
Gal i raumeni leido?
O ka cia daugiau namie padarysi, jei tik kas neramina, bent jau paskambink gydytojui. Saugok save.

