Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#252036 Tikiuosi cia pataikiau sita tema ikist.. gal kas gali pasidalint patirtim, gal yra kam buve, kad vartojant vaistus(neuroleptikus, migdomuosiuos, antidepresantus ar dar ka) susilpnetu atmintis, sumazetu minciu srautas. Zodziu kazkoks panasejimas link darzoves. Nes man taip yra ir del to jauciu diskomforta. O gal cia ne nuo to? Ir tarkim ar baigus vartot juos, viskas sugris?
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#252038 man yra buve tokiu ideju kad gal nuo to...bet pastebejau , kad i dalykus kurie man idomus labai jau puikiai susikoncentruoju ir greit isimenu....tai saknys kazkur kitur...
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#252055 Man yra suprastėjusi atmintis. Tik nežinau ar dėl ligos ar dėl vaistų. Sunku komunikuoti su žmonėmis, nes galva būna lyg tuščia puodynė. Jokių minčių. Kartais net mintį sunku sekti. Jei žmogus kalba ilgai, tai nebesurišu pradžios su pabaiga. Tada nebesusigaudau apie ką kalba eina.
Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#252062 na man anksciau nebudavo, kai kalbu su zmogum ir tiesiog pamirstu, kad kalbu. arba staiga bandau prisimint, kaip as apsirengus ir, kol nepasiziuriu niekaip negaliu atsimint. baiminuosi del to, kad uz keliu mne baigiu mokykla ir egzus nori islaikyti gerai, o jei man dingsta atmintis, tai man neramu siek tiek..
bet gydytoja sake, kad man ne atmintis dingsta, o demesi sunku sukaupt. man atrodo ji manes nesuprato, o gal ;D
esme, kad ir kas tai bebutu, tai nera gerai. o, kol nevartojau vaistu, tikrai su galva buvo lengviau
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#252064 Na man, gydytoja irgi sakė jog tai dėl sutrikusio dėmesio. Bet manau ir būne ir vaistai prisideda prie prastos atminties. Taigi veikia trys faktoriai: dėmesys, vaistais, liga
Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#252066 o kaip iseiti is tos durnos busenos? gal yra kokiu budu priversti save veikti?
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#252067 Man gydytoja ptarė treniruoti atmintį. Tarkime perskaitai pora puslapių knygos ir bandai atsiminti kas buvo ten rašyta. Arba pvz. mokytis eilėraščius. Kolkas pats kartais pasitreniruoju su knygomis. Bet planuoju pradėt mokytis eilėraščius. Bet štariu tai taip ir liks tik planai.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#252069
insomnia rašė:Na man, gydytoja irgi sakė jog tai dėl sutrikusio dėmesio. Bet manau ir būne ir vaistai prisideda prie prastos atminties. Taigi veikia trys faktoriai: dėmesys, vaistais, liga
Man irgi gydytoja aiskino ,kad atmintis del sutrikusio demesio ,o as galvoju kitaip.Tai kodel anksciau mano atmintis buvo gera,o dabar del demesio.Nesutinku su daktarais.
Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#252089 na, bet zodziu, kaip suprantu cia tikrai vaistu itaka. bet man dar nesueina galai del antidepresantu. ju juk viena is paskirciu padeti zmogui sutelkti demesi, tokie ale sielos vitaminai :D bet poveikis priesingas..
Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#252115 as net sitoj temoj, ka visi rase dabar skaitau kelis kartus, nes perskaitau, nesuprantu ir pamirstu. pries kelias h buvo lengviau ;D
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#252119 Man suprastejo atmintis ir demesio koncentracija dar pries vartojant vaistus, todel manau tai daugiau depresijos poveikis, nei vaistu.
Is tikruju ziauru, kai paskaitoj pameti minti apie ka snekama, nesuvoki ar uz akimirkos neatsimeni. Jau nekalbu apie kokiu rasto darbu rasyma ir ruosimasi egzaminams... :bloga Net iprasti kasdieniai veiksmai iskrenta is galvos.
Klausiau psichiatro ar kokie papildai smegenu veiklai gerinti padetu, tai pasake, kad suprastejusi atmintis ir demesio koncentracija yra vieni is depresijos pozymiu ir gydyti reikia priezasti, o tie vitaminai nepades...
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#252120
dddeganti rašė:as net sitoj temoj, ka visi rase dabar skaitau kelis kartus, nes perskaitau, nesuprantu ir pamirstu. pries kelias h buvo lengviau ;D
Man irgi tas pats.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#252122 Kaip ma pažįstama ši situacija. Hrrrr
Vartotojo avataras
Parašė sapnabernis
#252286
intentions rašė:Man suprastejo atmintis ir demesio koncentracija dar pries vartojant vaistus, todel manau tai daugiau depresijos poveikis, nei vaistu.
Is tikruju ziauru, kai paskaitoj pameti minti apie ka snekama, nesuvoki ar uz akimirkos neatsimeni. Jau nekalbu apie kokiu rasto darbu rasyma ir ruosimasi egzaminams... :bloga Net iprasti kasdieniai veiksmai iskrenta is galvos.
Klausiau psichiatro ar kokie papildai smegenu veiklai gerinti padetu, tai pasake, kad suprastejusi atmintis ir demesio koncentracija yra vieni is depresijos pozymiu ir gydyti reikia priezasti, o tie vitaminai nepades...

Pasitark dėl piracetamo - jis gerina koncentraciją, atmintį, gerina nuotaiką.
O gal netyčia cyclodol/parkopan vartoji? Jis dažnai sukelia kognityvinės funkcijos sutrikimus, ypač atmintį veikia.
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#252394
sapnabernis rašė:Pasitark dėl piracetamo - jis gerina koncentraciją, atmintį, gerina nuotaiką.
O gal netyčia cyclodol/parkopan vartoji? Jis dažnai sukelia kognityvinės funkcijos sutrikimus, ypač atmintį veikia.

Hm, pasiskaiciau apie ji - idomu.. O tu vartojai piracetama?
Pamenu, mano hemoglobinas buvo gan zemas, na, prie apatines ribos, tai galvoju gal del to nuovargis buna, atmintis ir koncentracija suprastejo... Po to depresija diagnozavo. Reiketu gal koki issamesni kraujo tyrima pasidaryti, bet dabar taip to laiko maza...
Vartoju nepanili (escitalopramas)..