- 2012 07 22, 09:12
#267249
Gal kam nors buvo paskirti nemigai gydyti, ar nuo traukulių?
Darvinas? Per daug paprasta...
Kovos su depresija klubas
Moderatorius: signs
man irgi idomu ,as anksciau esu geres.Tik nemigai gydyti.
Farewell rašė:Apskritai dar išrašo barbitūratų? Aš pusę gyvenimo noriu jų pabandyt, bet net nežinau kaip reiktų gydytojai užsimint apie tai. Man tai nemiga žiauri dažniausiai ir nieks nepadeda, tik neuroleptikai mane užmigdo, bet geriau jau nemiegot parom, nei juos gert, nes labai blogai mane veikia jie, kai atsikeliu. Minčių galvoj nulis, viskas erzina ir pykdo, zombinuos ir apskritai nesijaučiu savim. Nežinau kur gaut kokių nors barbitūratų, bet jie vieni iš mano svajonių vaistų, kuriuos labai noriu išbandyt