Moderatorius: signs
- 2012 08 20, 17:35
#271638
as kol kas geriu savaite nieko nejauciu jokio efekto
- 2012 08 20, 19:15
#271663
escitalopramas yra pats stipriausias SSRI, nes jis vienintelis tikras SSRI, kiti turi salutiniu funkciju. Depresija tikrai turi gerai pakelti, jei obsesijos ir nerimas, tai paroxetinas geriau. Jei nepadeda visvien, tai galima bandyti noradrenerginius AD kaip mirtazapinas ar bupropionas
Baran rašė:tik nezinau ar verta toliau gert kai blogi atsiliepimai ir gydytoja sake kad jis yra labai labai silpnas palyginus su paroksetinu
escitalopramas yra pats stipriausias SSRI, nes jis vienintelis tikras SSRI, kiti turi salutiniu funkciju. Depresija tikrai turi gerai pakelti, jei obsesijos ir nerimas, tai paroxetinas geriau. Jei nepadeda visvien, tai galima bandyti noradrenerginius AD kaip mirtazapinas ar bupropionas
- 2012 08 20, 19:22
#271664
ne dekui mirtazapina gyvenime negersiu tik miegi ir valgai daugiau nieko svoris auga ohoho buproprionas netinka prie obsesiju ir nerimui jis aktyvinantis man tinka tik SSRI grupes antidepresantai gydytoja sake nes bandziau ir cymbalta ir venlafaksina ir daug daug, bet kazin cipralexa gal reikia ilgiau gerti? siaip dabar kai pradejau gerti ir mazinti paroksetina tokia depresija kad nesinori su nieko sneket ir galvoj nulis minciu o del stipriausio tu esi neteisus stipriausias is SSRI yra paroksetinas is kitos grupes venlafaksinas, man pati gydytoja sake kad cypralexas yra zymiai zymiai silpnesnis uz seroxata, tik esu skaites kad jis yra gryniausias is SSRI (cypralexas) tai tiek
- 2012 08 20, 19:24
#271665
bet as geriu cypralexa ir nejauciu kad jis man veiktu ar ka kaip saldaini suvalgau deja tik savaite geriu, nuo siandien 20 mg pradejau gerti, gal reikia kazkiek pagerti, gal pades del depresijos? bet kol kas as juo nusivyles, paroksetinas iskart man suveike beveik kita diena jau ne tokios depresines mintys buvo
- 2012 08 20, 19:43
#271679
Baran neklausyk ka kiti cia nusisneka , cipralexas yra labai silpnas vaistas . nenuims jis jokiu obsesiju taip pat ir depresijos , cia kas serga silpna depresija tik padeda , as geriau 2 metus nes galvojau gal pades gal ne , bet taip ir nepadejo , pakeite i paroksetina iskarto padejo .
- 2012 08 20, 20:06
#271689
as tik nesuprantu taves kaip galima gerti 2 metus vaistus ir jeigu nedingsta depresija jug reikia po menesio kokio keist kaip cia taip pas tave matyt nesunki depresija buvo kaip pas mane dabar tai tik lovoj gulet daugiau nieko nesinori ir panikos atakos su socialine fobija tokios kad bijau i lauka iseiti
- 2012 08 20, 20:50
#271704
pas mane kitokia liga siek tiek.. kazinau tai geriau geriau visad galvojau pades gal kada nors , bet nepadejo . o seip jei per menesi nepajusi pagerejimo tai keisk nes vistiek turi bent kazka pajaust , kad geriau , jei ne reiskia netinka
