Paukstis rašė:All_Of_It rašė:
pagal tave viskas paprasta o realybe kitokia. atsipeikek..
Nepaprasta. Tačiau reikia priemonių imtis, o ne močint viską vaistais. Vaistų karalystė didelė, ir jeigu tik joje randi išsigelbėjimą - liūdna.
Atsipeikėk...
priemones ir yra vaistai . pokalbiai moterim
matos tau su galva nelabai gerai tai net neverta rasyti
jei esi pries vaistus tai kam sedi sitam forume ?:)) ir rasineji mano sukurtam puslapyje kuriam klausiu apie vaistus jei esi pries juos .. nesueina galai..

