- 2012 11 30, 13:02
#287998
aš dabar geriu Escitalopram Teva,vietoj cipralex ir toks pat veikimas.Dar nieko vaistinej nereikejo primoketi ...
Aš turiu ligą, bet ne ji - mane
Kovos su depresija klubas
Moderatorius: signs
Morpheus rašė:Kagi.. atejo ir i mano darza tamsios dienos. Apie tai plestis nenoriu, taciau Cipralex yra kazkas nerealaus. Neturiu su kuo palyginti, nes tai pirmieji (ir tikiuosi paskutiniai) antidepresantai su kuriais susiduriau. Isjungia taip, kad nesijauti niekaip (bent jau mane), kas is esmes yra labai gerai nes imanoma blaiviai mastyti.
Turiu viena klaustuka - sutrikusi koordinacija, atminties blackuot'ai ir linksmumas neitema tai normalu?
LIXXA rašė:sveiki.jungiuosi prie jusu.
man taip pat israse Cipralex,ir po menesio dar prijungsiu Tiapridal.
geriu cipralex dar tik kokia savaite,kol kas neigiamu simpomu nepastebejau,tik pirmas dvi diena slabai galva skaudejo..bet nzn ar siaip ar del tu vaistuku..nors ssiiap daznai vaiskatu skaudancia galva.taigi vilouosi kad man sitie vaistukai pades susitvarkyti,susikonsentruoti,nepratrukti taip kaip dazniausiai buna