- 2013 01 15, 09:38
#291101
Morpheus rašė:Geriu vakarais, tai kartais nes susapnuoju ka nors idomauscipralex geri vakarais ,man daktare juos liepia gerti rytais .Gal ir man pabandyti vakarais ?
Aš turiu ligą, bet ne ji - mane





