Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Meta333
#297077 As geriu Cipralex pusantros tabletes jau daugiau nei puse metu, jokio poveikio nejauciu, dar Rispen 2mg ir tablete depakine. geriau nepasidare, nors man gal nelabai depresija, diagnoze - sizotipinis sutrikimas..
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#297078
Elas rašė:Tai tegul israso kitu vaistu ir gal pades.Man tai padejo,tik,kad sugadino kitus dalykus
aš del kitų dalykų ir bijau ...
Parašė Dominyka
#297083
maingirdas rašė:
Elas rašė:Tai tegul israso kitu vaistu ir gal pades.Man tai padejo,tik,kad sugadino kitus dalykus
aš del kitų dalykų ir bijau ...



Na, nežinau kiekvienam savas pasirinkimas. Aš asmeniškai, jeigu jausčiau ženklų pagerėjimą nuo vaistu, tai, manau, tikrai tesciau vartojima, nes depresine busena nepavydetina ir dar artimuosius gali isvaryt is proto. Jau geriau tureti blaivu prota ir stabilia nuotaika, negu pvz. puikiai dirbanti skrandi. Bet kiekvienam skirtingai. Aisku, smagiausia butu kad taip rinktis netektu :)