- 2013 11 18, 19:27
#306459
Siaip, dar abejoju del to, kad apskritai nesu "prarades sitos psicho-nekaltybes", ta prame, tai butu pirmas kartas, kai kreipciaus i tokio tipo istaiga. tai vis mastau, gal klaida darau, gal pirma reiketu pradet nuo paprastesnio bud, pas vizito pas psichologa, pvz. tokie pamastymai.
o kas tavo psichoterapeute dabar, jeigu ne paslaptis?
siaip nuvest uz rankos, butu puiki mintis. neturedamas paprasyt, kas mane paimtu uz rakos ir nuvestu, kad nepabegciau, sugalvojau pries keliones i Palanga metu, paskambint Jaunimo linijos savanoriams, paasikint situacija, ir ju "telefonines" rankos pagalba nueit ten kur reikia, o nepssivaiskciot po palanga ir nukeliaut namo
Sigitutė rašė:P.S. Jei nori galiu paimti už rankos ir nuvesti, kad nepabėgtum
Siaip, dar abejoju del to, kad apskritai nesu "prarades sitos psicho-nekaltybes", ta prame, tai butu pirmas kartas, kai kreipciaus i tokio tipo istaiga. tai vis mastau, gal klaida darau, gal pirma reiketu pradet nuo paprastesnio bud, pas vizito pas psichologa, pvz. tokie pamastymai.
o kas tavo psichoterapeute dabar, jeigu ne paslaptis?
siaip nuvest uz rankos, butu puiki mintis. neturedamas paprasyt, kas mane paimtu uz rakos ir nuvestu, kad nepabegciau, sugalvojau pries keliones i Palanga metu, paskambint Jaunimo linijos savanoriams, paasikint situacija, ir ju "telefonines" rankos pagalba nueit ten kur reikia, o nepssivaiskciot po palanga ir nukeliaut namo
