Moderatorius: signs

Parašė wwww
#322900 Sveiki,

gal zinote, ar kasnors Lietuvoje uzsiima EMDR (Eye movement desensitization and reprocessing) terapija arba bendrai esat apie ja kazka girdeja?

Dekui.
Vartotojo avataras
Parašė malonas
#322905 Žmogus gražiai paklausė, kodėl, K2, taip nemandagiai atsakai? Nemanai, kad po tokio atsakymo jautresnis naujokas į forumą gali ir nebesugrįžti?
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#322907 Pritariu malonui, nelabai gražu, tuo labiau, kad turit įspėjimą ir ne tik žodinį...

wwww, žinok pirmą k. apie tai girdžiu. Bet dabar neturiu laiko pagooglinti, gal trumpai dar ką gali apie tai pasakyti?
Parašė wwww
#322927 Pasigooglint tai jau ilgokai bandziau, bet nieko ne su ziburiu Lietuvoje neradau, tik retkarciais koki viena kita straipsni abstrakciai.

As pats girdejau tik atsiliepimu, pats nesu susidures, bet noreciau pamegint. Kaip tiksliai veikia irgi nezinau, bet kaip susidariau vaizda, tai skirta pasalinti gilius neigiamus isitikinimus/fobijas, kuriu rodos beveik neimanoma pasalinti tradiciniu budu. Pats langausi pas psichologa jau kuri laika reguliariai, ir nors ir progresas jauciasi, taciau didele dalimi jauciu pojuti jog tik apsiginkluoji kazkokiomis technikomis ant virsaus, kaip suvaldyti kylancias mintis. O atejus naujai situacijai ar pamirsus tas technikas, arba tiesiog esant stipriam jausmui viskas vis vien kazkiek issiverzia.
Viso to priezastis yra tai, jog yra giluminiu isitikinimu, kuriu taip paprastai nepasalinsi net per daug seansu. Kuo EMDR pasitarnautu, tai atakuotu zidini - tuos isitikinimus ir juos "israutu". O ir seansu skaicius yra zymiai mazesnis, nei klasikiniais metodais.

Bent toki paveiksla as susidariau apie sia metodika.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#322929 Cia idomu placiau butu suzinot :)