- 2014 08 26, 13:59
#323636
Man atkritimo proga israse Cymbalta, kuria geriau iki atkritimo. Po 2 menesiu pakeite I paroksetina. Dabar jau 3 menesius geriu paroksetina + olanzapine 2.5mg. Nuotaikos pirmoje dienos puseje dar labai depresyvios, nelabai noriu uzsiimti kokia veikla, nenoriu niekur eiti, vaziuoti ir pas save sveciu nenoriu, bet ir namai tapo kaip kalejimas. Laukiu pagerejimo, nezinau po kiek laiko jis ryskiau turi pasijausti. Daktare sake, kad paroksetinas lyg ir stipresnis vaistas.
O tau skyre paroksetino ar jau geri kuris laikas ir nejauti pagerejimo?
HappyAngel rašė:Gal kas turite asmeninės patirties ar tiesiog patartumėte, ar verta Cymbalta (60 mg) keisti į Seroxat?
Man atkritimo proga israse Cymbalta, kuria geriau iki atkritimo. Po 2 menesiu pakeite I paroksetina. Dabar jau 3 menesius geriu paroksetina + olanzapine 2.5mg. Nuotaikos pirmoje dienos puseje dar labai depresyvios, nelabai noriu uzsiimti kokia veikla, nenoriu niekur eiti, vaziuoti ir pas save sveciu nenoriu, bet ir namai tapo kaip kalejimas. Laukiu pagerejimo, nezinau po kiek laiko jis ryskiau turi pasijausti. Daktare sake, kad paroksetinas lyg ir stipresnis vaistas.
O tau skyre paroksetino ar jau geri kuris laikas ir nejauti pagerejimo?


Tada dar atsiras daugiau problemų 