- 2014 08 31, 19:47
#324115
As geriau Seroxata Mirtazapina ir Bupriona jauciausi labai gerai ir pasveikau.. Jauciu vel kazka panasaus reiks nes labai blogai dabar yra be jokiu vaistu
biggie rašė:K2_fujativeK2 rašė:VVika rašė:Kazkodel mano gydytoja nelinkusi skirti man antra antidepresanta salia paroksetino, neziurint to, jog mate, kad 6 menesius kankinuosi ir neissikapstau. Pasiskundus stipria apatija, gavau neuroleptika, kuris man zemina spaudima.
tai retas atvejis, kad 2 skirtu.. nebent bupriona prie seroxato.. jie dera ir buprionas aktyvina. as esu taip geres
jo, dazniausiai ir logiskiausiai yra skirti arba mirtazapina, arba bupropiona, nes ju veikimo mechanizmai skiriasi nuo SSRI, kitaip sakant vienas kita sustiprina. O kaip jauteis vartodamas bupropiona? Pagerejo apatija ir demesys?
As geriau Seroxata Mirtazapina ir Bupriona jauciausi labai gerai ir pasveikau.. Jauciu vel kazka panasaus reiks nes labai blogai dabar yra be jokiu vaistu

