Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė biggie
#330675
K2_fujative_K2 rašė:Kokia max yra seroxato doze ? Kokia jusu doze ? As 40 geriu

60mg yra siaip maximali visiem sutrikimam, nors buna atveju, kai kelia iki 75mg
Parašėgiliuvasara
#330701 Tiesa sakant atrodo, kad Seroxat veikia tipiskai kaip nelegalios narkotines medžiagos (tarkim MDMA). Tik, kad tas "lomkes" turi iškęsti ne tik nutraukiant vartojimą, bet ir pradedant vartoti.
Parašė K2_fujative_K2
#330702
giliuvasara rašė:Tiesa sakant atrodo, kad Seroxat veikia tipiskai kaip nelegalios narkotines medžiagos (tarkim MDMA). Tik, kad tas "lomkes" turi iškęsti ne tik nutraukiant vartojimą, bet ir pradedant vartoti.


Nieko panasaus I MDMA
Parašėgiliuvasara
#330708 Man kažko toks įspūdis susidarė. :)
Šiaip seroxat vienas iš vaistų kurie man tiko. Aišku, buvo visi įmanomi pašaliniai poveikiai, bet žinojau, kad reikia juos iškentėti, kada nors jie baigsis, nors ir kaip baisus buvo. Būdavo pradžioje, kad visai nuraudavo protą, nežinodavau kur dėtis net. Tai pradėjau bėgioti. :D Kai jau jausdavau, kad blogos mintys į galvą lenda eidavau į lauką ir begiodavau. Labai padėjo, tai gal todėl ir svorio nepriaugau. Gal nutraukti vartojimą buvo kiek sunkiau. Bet su psichiatres pagalba viską susitvarkiau ir iškentėjau. Prisimenu pradėjau mažinti po truputį dozę ir nuėjusi pas psichiatrę sakau, kad vėl blogai, tai galiausiai įtikino, kad taip atrodo, nes nutraukiu vartojimą ir kad čia tik nutraukimo simptomai ir tik atrodo, kad visas blogumas grįžta ir nepagyjau. Nors nuo depresijos niekada nepagysi, liga visam gyvenimui...
Labiausiai dėkinga vaistams, kad nebeliko panikos priepuolių...
Vartotojo avataras
Parašė Zaza
#331244
giliuvasara rašė: Tik, kad tas "lomkes" turi iškęsti ne tik nutraukiant vartojimą, bet ir pradedant vartoti.


O kiek laiko tos 'lomkes' trunka pradėjus vartot? Tuoj bus savaitė kaip geriu, o aš vis dar apsvaigus iki tiek kad tik lovoj gulėt galiu.
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#331255
Zaza rašė:
giliuvasara rašė: Tik, kad tas "lomkes" turi iškęsti ne tik nutraukiant vartojimą, bet ir pradedant vartoti.


O kiek laiko tos 'lomkes' trunka pradėjus vartot? Tuoj bus savaitė kaip geriu, o aš vis dar apsvaigus iki tiek kad tik lovoj gulėt galiu.

daug kas nesutaria per kiek laiko turi suveikt is tikruju antidepresantas ir per kiek salutiniai pasisalina, greiciausiai per dvi savaites jau turetu viskas pasirodyt, jei ner veikimo, keliama doze ir toliau ziuri ar kas keicias.

Kas liecia SSRI ir MDMA, tai jie turi bendro tiek, kad leidzia serotoninui ilgiau pabut sinapsej, bet MDMA turi ir kita savybe, ji organizmui liepia isleisti daugiau serotonino, kas aisku sustiprina veikima, bet nuolant vartojant, tai yra toksiska serotonino neuronams
Parašė zrhrst
#333138 Patiko, bet psichiatre pasiule nutraukt (ilga laika geriau). Dabar galvoju vel pradet vartot, nes kiti nelb tinka vaistai, bet kazkaip baisu vel i ta pelke ilist..
Parašė Deode
#333146 Savo ligos bendrininkui galiu pasakyt, kad paroxetin geriausi. Dabar vartoju velofaxin, tai jie man per stiprus ir kenksmingi. Pereinu prie senesnių.
Vartotojo avataras
Parašė groowax
#333168 Gal Biggie gali man paaiškinti, ar seroxatas kovoja su panika. ačiū
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#333172
groowax rašė:Gal Biggie gali man paaiškinti, ar seroxatas kovoja su panika. ačiū

panikai tikrai padeda, apskritai panikai, nerimui tai geriausias SSRI, nestimuliuoja, bet ir ne slopina, tik reik susirast tinkama doze
Parašė Deode
#333173 Taip pat norėčiau paklausti. Man iš Paroxetino išrašė, nes pas mane buvo striprus nerimas. Velofaxin nerimą slopina. Tačiau nejaučiu jokio skirtumo. Ar reiktų atskirų vaistų nerimui malšinti? Kaip manote? Ar užtenka paroxetin, 1 dozės per dieną. Viskas tvarkoj, grįžtu prie Paroxetino, tik bijau kad nerimas sustiprėtų. Čia rašėt, kad gerai panikai slopinti, taigi gal ir nerimas čia juokai. Visi kalba skirtingai, galva apsisuko :bloga
Parašė K2_fujative_K2
#333194
Deode rašė:Taip pat norėčiau paklausti. Man iš Paroxetino išrašė, nes pas mane buvo striprus nerimas. Velofaxin nerimą slopina. Tačiau nejaučiu jokio skirtumo. Ar reiktų atskirų vaistų nerimui malšinti? Kaip manote? Ar užtenka paroxetin, 1 dozės per dieną. Viskas tvarkoj, grįžtu prie Paroxetino, tik bijau kad nerimas sustiprėtų. Čia rašėt, kad gerai panikai slopinti, taigi gal ir nerimas čia juokai. Visi kalba skirtingai, galva apsisuko :bloga


as geriu paroksetina + vaistus nerimui malsinti.
Parašė Deode
#333205 Nu ir kaip?
Vartotojo avataras
Parašė HappyAngel
#333353
biggie rašė:panikai tikrai padeda, apskritai panikai, nerimui tai geriausias SSRI, nestimuliuoja, bet ir ne slopina, tik reik susirast tinkama doze


Dabar net galva jau sukasi, kurį variantą gerti? Žinau, kad mano organizmas cymbaltą gerai priima, šiek tiek prisibijau paroksetino stiprokų šalutinių poveikių, bet ko nepadarysi, kad tik jaustumeisi gerai...

60 mg Cymbalta + Elontril 300 mg ar
? mg Seroxat + Elontril 300mg

Escitalopramas nepadeda :(