- 2015 02 11, 15:25
#334540
ypac anksciau tai as kalnais tas tab rijau , bo buvau itikejes ,kad man viskas blogai
bet atmintis , pagal psi testus ne gera o labai gera . Realiai ir nesiskundziu del to , tik is sono kartais gali atrodyt ,kad as duru nuo sienos neskiriu , kaip pasigaunu kokia idomia minti
bet atmintis , pagal psi testus ne gera o labai gera . Realiai ir nesiskundziu del to , tik is sono kartais gali atrodyt ,kad as duru nuo sienos neskiriu , kaip pasigaunu kokia idomia minti



Man tai Relaniumas (5mg) po Bromazepamo (3mg) veikia kaip valerijonas - nu kažkiek veikia, bet jaučiu reiktų kelių tablečių. Ypač kai bromazepamo reikėdavo bent 3. 