- 2016 12 16, 10:44
#360801
Rola Balčiūtė rašė:vaje,sertralinas-ne,triptico ar kaip ten-ne,cymbalta-ne,caoxil -ne,fluaaxol ne,ciprolex ,jauciu,irgi ne,dar keletas,kuriu nepamenu/Gerieji zmones,ko prasyti,kad isgyvenciau.Lorafenas gerai,bet tai juk prastas variantas 
įdomu, kuo netiko Cymbalta? , klausiu, nes esu vartojęs ją trejetą metų, dabar po 4-ių metų pertraukos vėl nuo liepos vartoju po 60mg kasdien, tik pavadinimu Dulsevia, tai tas pats antidepresantas, tik gamintas kitos firmos...
o ko prašyt, kad išgyventum, tai patart kaži ar įmanoma, čia jau nebent būtų laimė, jei psichiatras 'pataikytų' ką pabandyt...būna juk kartais kaip ir stebuklų gyvenime, ir niekad nežinom kada ir kam, kokių jų gali pasitaikyti...menka paguoda, žinoma, bet negi , kaip sakoma, gyvas į žemę sulysi...nebent iškeliaut lyg robinzonui kur nors...
...o juk rytoj saulė vėl tekės...