Moderatorius: signs

Parašė Уилим Суйифус
#350532 https://youtu.be/xH77tutYDB0 Petras Dabrisius .Tel. : 868633137 Pas ji atvaziuoja pora kartu per metus,is sibiro samanai.Kiek zinau moketi nereikia,bet zmones sumeta auka(anksciau 20-50lt.),kelionei(traukiniu trunka i viena puse kokia savaite) ir vizai.Visos ligos prasidedancios S raide : Sizofrenija,efektinis,bipolinis...,pas samanus laikomos : Samanu ligomis,dvasia pasirenka zmogu...
Parašė Уилим Суйифус
#350533 Birute Kapacinskiene ,Kauno 44-2 ,Jurbarkas. Telefona,jei rasiu idesiu veliau.Moketi nereikia nieko.Ir jokiu pinigu ir dovanu nepriima.Gydosi ir kataliku kunigai... . Bent man asmeniskai labai padejusi.Gydo tikejimu ir bioenergija.
Vartotojo avataras
Parašė Phurriz
#350535 Viskas yra tik apgaule su netradiciniais budais.

Vienintelis budas kuris Gali padeti yra pakeisti dieta. Pereiti prie vegetariskos dietos poto tapti Veganu. Plant based diet gali tik padet.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#350541 Pasiskelbia koks žmogus šamanu (labiau įgudęs asmuo iškart mato kad tas nesąmones daro) ir žmonės mąsiškai traukia pas jį gydytis. Kažkam saviitaiga padeda, bet tūkstančiai nukenčia
Parašė Уилим Суйифус
#350553 zinai,narkomanui geriausiai padeda buve narkomanai,alkocholikams-buve girtuokliai,o kas yra sizofrenija,ar kitos ligos is s raides ir panasios :) ? nezinoma nei kodel "susergama,net tikslaus apibrezimo nera.Lengva syza galima bet kuriam zmogui pripaisyti :) .Ka noriu pasakyti : Jei tai dvasios ligos ,tai gal pirma, kreiptis i tuos kurie ir gydo dvasiskai : ziniuonius,dvasininkus ir kitus... .O "specialistai"-psichiatrai...,ar jie nors viena pagyde nuo syzos,ar kitos ligos?Ne vieno zmogaus visam pasauly nepagyde :) ,jie tik "kontroliuoja" "liga" :) ... .Ir tie kas "pasveiko" ,tik ne psichiatru deka.Ar skaitei sio Forumo ikurejos Agnes istorija..a.. :) ? Ji "pasveiko" kai atsisake "specialistu"-psichiatru "paslaugu" ir ju "produktu"-psichotropu... .Beje po pirmos gyvenime psichozes(maciau ir paveiksliukus ir visa kita) be "specialistu"-psichiatru apsejau 8 metus,ir buciau toliau be ju gyvenes,bet asmeniskumai ,puikybe mano :( ... ,ech :( ... .Ir dabar gyvenime bandau nusokti nuo adatos-psichotropu.Pernai leidausi tik 1/6 priklausancios normos.Uzpernai 1/3... .Maziausia norma-doze.Siais metais sumazinsiu dar labiau.Sunku nusokti nuo adatos... ,buna lomkes : pereini per tokias visokias busenas,kad :( ...