Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#359276
Maika rašė:Laba diena.Esu naujokė.Prašau patarimo.Turiu bėdą. Esu priklausoma nuo vaisto lorafeno.Jį vartoju 3 su puse metų.Pradejau nuo 2,5mg. dabar vartoju 5mg.Dar visus metus geriu kvetiapiną 100mg.Lorafeno niekaip neiseina nutraukti,net susimažinti be galo sunku.Daktarai siulo gultis į ligoninę,pravalyti organizmą lašalinėm.Bet bijau,kad ligoninej nenuvaziuotų stogas dar labiau. Gal kas turejo panasia beda.Gal kas gulejo ligoninej?


manau nieko blogo nenutiks jei su gydytoju prieziura nutraukinesi lorafen, galbut paskirs silpnesniu raminanciu. Neteko girdet kad kam nors ligoninej nuvaziuotu stogas:)
Parašė Maika
#359365 Ačiū už atsakymą, ir aš pradėjau tiketi,kad turėtų nenuvažiuoti stogelis:)Gal kas turi tokios patirties,kam mažino raminamuju dozę,ar pavyko nuo jų nulipti?Kiek girdejau ligoninese lašalinem organizma praplauna.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#359382
Maika rašė: Esu priklausoma nuo vaisto lorafeno.Jį vartoju 3 su puse metų.Pradejau nuo 2,5mg. dabar vartoju 5mg.Dar visus metus geriu kvetiapiną 100mg.Lorafeno niekaip neiseina nutraukti,net susimažinti be galo sunku.Daktarai siulo gultis į ligoninę,pravalyti organizmą lašalinėm.Bet bijau,kad ligoninej nenuvaziuotų stogas dar labiau. Gal kas turejo panasia beda.Gal kas gulejo ligoninej?
Aš daugel metų gėriau lorafeną nakčiai ,bet man pasidarė per silpni . Gydytoja pakeitė į kitus vaistus nuo miego . Man nieko blogo neatsitiko .Kvetiapiną taip pat gėriau . Gal vaistai ne visus vienodai veikia . O aš buvau priklausomas nuo lexotanilio ,bet pats pradėjau mažinti ir dabar viskas gerai . Kada būna blogai , išgeriu 0.5 tabl.
Linkiu tau sėkmės .
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#359527 o as be xanaxso negaliu, visa laika su savim turiu piniginei isidejes, iki parduotuves byjociau be jo eiti, nors ir nevisada prireikia
Vartotojo avataras
Parašė Phurriz
#359531
Kovotojas rašė:o as be xanaxso negaliu, visa laika su savim turiu piniginei isidejes, iki parduotuves byjociau be jo eiti, nors ir nevisada prireikia


Tai cia jau psichologine priklausomybe, o ne fizine.. Saugumo jausma suteikia kai turi vaista salia kuris Tau padeda kai uzeina blogis.
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#359532 taip, as ta suvokiu, kad cia psihologine priklausomybe ir dar kiekviena karta ar kur eidamas ar vaziuodamas, maniskai pasiziuriu ar tebera, nors zinau kad yra!
Vartotojo avataras
Parašė Phurriz
#359533
Kovotojas rašė:taip, as ta suvokiu, kad cia psihologine priklausomybe ir dar kiekviena karta ar kur eidamas ar vaziuodamas, maniskai pasiziuriu ar tebera, nors zinau kad yra!


Mano kopija :D Lygiai taip pat darydavau gal 5 metus.
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#359536 na as 6 metai kaip taip vargstu, noreciau atvaziuoti i vilniu labai, kai vyksta jusu susitikimai, byjau, o gyvenu telsiuose, beveik 300 km
Parašė face
#359563 Pas mane ta pati istorija. Rankinėje visada turiu porą Xanax'o tablečių, kitaip niekaip. Prireikia ne taip jau ir dažnai, bet kai prireikia, tai "čia ir dabar", ir neatidėliotinai. Kai prireikia ir žinau, kad turiu po ranka tabletę, tai kartais pavyksta išbūti nerimą ir be tos prakeiktos tabletės. O kai anksčiau buvo pasitaikę atvejų, kuomet kaip tyčia neturėjau, tai nerimas mane visai pribaigė ir privertė viską metus bėgti lėkti ir gelbėtis nuo savo nerimo :bloga Tai dabar jau pasirūpinu, kad tabletė visada būtų ten, kur ir aš :D
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#359564 na mes savo liga vienas prie vieno :D as nuo psihetro isirasau xanaxso ir dar nuo seimos daktaro, turiu tureti didesni rezerva, jei neturereciau deleiskim siandien namuose nei vienos tabletes garantuotai, kiltu panika, nors dar siandien nereikejo :)))
Vartotojo avataras
Parašė laima1985
#359924
Kovotojas rašė:na as 6 metai kaip taip vargstu, noreciau atvaziuoti i vilniu labai, kai vyksta jusu susitikii, byjau, o gyvenu telsiuose, beveik 300 km

As 5 metus... Reik burtis zemaitijoi, as is Plunges :super