Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#359674 Nuosirdziai netikejau, kad man taip bus ir nezinojau kokia tai bukle. Geriau 3x3 paskui 2x2 bet po 2x2 vistiek atsirado pripratimas. Kad nors per puse nuimtu galvos svaigima ir stipru nerima, dideli nuovargi reikia ant karto 2 lorafeno gert. Rytoj einu pas gydytoja tai noriu paklaust jusu, kokie variantai gydyti, kad zinociau ka jai sakyt.
Vartotojo avataras
Parašė Phurriz
#359768
Vaiduk rašė:Nuosirdziai netikejau, kad man taip bus ir nezinojau kokia tai bukle. Geriau 3x3 paskui 2x2 bet po 2x2 vistiek atsirado pripratimas. Kad nors per puse nuimtu galvos svaigima ir stipru nerima, dideli nuovargi reikia ant karto 2 lorafeno gert. Rytoj einu pas gydytoja tai noriu paklaust jusu, kokie variantai gydyti, kad zinociau ka jai sakyt.


Reiktu ismokti atmintinai visu raminamu stiprumo lentele kuria as buvau ikeles ir dar kazkas ir internetas pilnas. Kai kazkiek bent susigaudysi raminamu stiprumuose, tada galesi bandyti pereiti ant silpnesnio, dar ant silpnesnio, kol galiausiai pasiliksi su silpniausiu benzodiazepinu. Nezinau ar kazka supratai, bet sunku paaiskinti.
Vietoi lorafeno, dabar pasimk diazepekso, bet imk butent diazepekso, o ne relaniuma, nes lengviau per puse padalint.
Taigi nutrauk lorafena, pereik prie diazepekso, pradek po turputi lauzti tablete ir gerti po puse tabletes.
Jei ir diazepeksa bus sunku mest tada pereik prie oxazepamo ar chlordiazepoxide ir juos bandyk mest.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#359774 Butent diazepama(apaurin) ir skyre daktare :) Kaip cia taip sutapo zinios :) Liepe nakciai gert vistiek lorafena, bet bandysiu negert pradziai manau pavyks, ir tada kaip tu sakei laust per puse, beje dar amitriptilina israse kad butu ne dvi diazepamo ar 3 tabletes kaip buvo su lorafenu pradzioj.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#359775 Phurriz, mačiau tavo nuorodą apie stiprumą, bet dabar kai užsiminei net neįsivaizduoju kur ieškot, gal gali dar įmest? :roll:
Vartotojo avataras
Parašė Phurriz
#359776
Vaiduk rašė:Butent diazepama(apaurin) ir skyre daktare :) Kaip cia taip sutapo zinios :) Liepe nakciai gert vistiek lorafena, bet bandysiu negert pradziai manau pavyks, ir tada kaip tu sakei laust per puse, beje dar amitriptilina israse kad butu ne dvi diazepamo ar 3 tabletes kaip buvo su lorafenu pradzioj.


Nezinau, as cia pats isigalvojas toki buda, sitaip meciau clonazepama be daktaru pagalbos. Prie silpnesnio, prie silpnesnio ejau, kol likau su silpniausiu ir ant galo meciau.
Vartotojo avataras
Parašė VVika
#360142
Phurriz rašė:
Vaiduk rašė:Butent diazepama(apaurin) ir skyre daktare :) Kaip cia taip sutapo zinios :) Liepe nakciai gert vistiek lorafena, bet bandysiu negert pradziai manau pavyks, ir tada kaip tu sakei laust per puse, beje dar amitriptilina israse kad butu ne dvi diazepamo ar 3 tabletes kaip buvo su lorafenu pradzioj.


Nezinau, as cia pats isigalvojas toki buda, sitaip meciau clonazepama be daktaru pagalbos. Prie silpnesnio, prie silpnesnio ejau, kol likau su silpniausiu ir ant galo meciau.


Primink, nuo kokio vaisto prie kokio ejai, kol visai metei?