Moderatorius: signs

Parašė Tomas2222
#366602 Negasdinsiu bet tau paciai ir teks tvarkytis su tom mintim. Niekas uz tave ju nepasalins. Lipk nuo vaistu del to, kad ziaurei kenkia smegenainiui, ir jus galit saipytis kiek norit, tokia tiesa. Paskeu bus sunku nulipt... psichologai su psich nezino arba nutyli, kad vienintelis budas iseit is obsesiju ir kompulsiju rato tai paprasciausiai meditacija, demesio kontrole, nidra joga, autogenine treniruote. Aisku ten kokios psichologu psichoterapijos. Bet esme viena, butina ismokt valdyt savo demesi, o ne gert vaistini preparata ir tiketis kad smegenyse jis viska uz tave sureguliuos, ten tuos visokius dopaminus, transmiterius ar dar ten kazka... o tau reiks tik laukt kada vel vadysi savo mintis.
Tai va neklauskkk tikiu kad pasiseks tau ir iseisi is to nerimo, baimiu, oks ir t.t.
Vartotojo avataras
Parašė nusivyliau gyvenimu
#366603
neklauskkk rašė:Elicea, jei gerai pamenu, išrašyti nuo depresijos, nerimo. Anot psichiatrės, tai antidepresantas, kuris pakels nuotaiką ir pan., o Fluanxol lygtais nuo minčių visų. Šiandien pirmą kartą išgėriau ryte Elicea. Naktį buvo panikos priepuolis, ryte dar jaučiausi šiek tiek tarsi "atsijungus" nuo šio pasaulio. Vėliau išgėriau tabletę ir visą dieną kankinausi. Nusprendžiau, jog gera mintis bus važiuoti į parduotuvę. Deja, klydau. Vaikščiojau ir galvojau kaip neatsijungti netyčia. Silpna, bloga, skrandį skaudėjo, nieko beveik valgyti negalėjau. Vėliau lyg pagerėjo, pasnaudžiau, tai tik dabar po visos dienos atrodo, kad grįžau atgal į vėžias. Vėl jaučiu žemę po kojomis atrodo. Pagal informacijos lapelį, tai šalutiniai poveikiai, kurie turėtų praeiti po savaitės ar dvieju tęsiant gydymą, bet problema tame, kad tokios būsenos dar ir panika ima, nes atrodo prarandi kontrolę. Be to, taip jaučiantis, lieka tik namie sėdėti, nes baisu, kad bet kada supanikuosi ar dar kas. Žodžiu teks sėdėti namie kol viskas susitvarkys ir neiti į mokyklą. Kas yra labai negerai, nes 12 klasė. Ar kam taip yra buvę? Ar normalu patirti tiek pašalinių poveikių? Ir tai aš gėriau tik vienus vaistus, jau nekalbu apie kitus. Jei ne panikos priepuoliai, su mintimis kaip nors susitvarkyčiau, bet jaučiu nuolatinę baimę. Depresijos neturiu, bet yra tik depresijos požymiai. Ar ne geriau tiesiog paprašyti kokių raminamųjų ir pačiai tvarkytis su viskuo?


Ar bandet naturalios sedacines preparatus? Antidepresantas sveikiau ir laimingiau zmogu nedaro, jie skyrti tam, kad jeigu stipri depresija, kazkiek uzvaldyti psichika, ir prijungti psichoterapija, kad grazinti zmogu prie normalaus gyvenimo.
Parašė Tomas2222
#366604 NEKLAUSKKK baime kieno atzvilgiu ? Ko bijai ? Ivardink sau garsiiai. Kad nk bl et cia nebijau nei i snuki duot nei nach pasiust.!!!

Esme tame jeigu dar ir 12kl tai vsio jaunimas prigasdintas egzaminais ir t.t. o jeigu dar su jautria psichika panele papuole butent tokiu laikotarpiu, tai aisku kur nees baimes. Dar koki tevai uzsipuola, mokutojai mokyklo, dar savo problemu turi ne tik su sveikata, visi griebia uz gerkles, suspek ta ana trecia. Stai kas varo i nevilti ir veda i baimes zmones. Negalejimas kontroliuoti savo dabartiniu busenu. O obsesijos tai jau tik pasekme viso to. Taigi vaistai cia ne prie ko... aisku klystu greiciausiai, bet mano nuomuone tokia. Tiesiog reikia paailset be minties kad vel teks gryzt i tokias busenas. Spjaut ant visko BUTINA ir viskas.!!!

Beje raminamieji preparatai... ([nu gerai paskutini syky pareiskiu savo nuomuone apie vaistus, nes niekam nepatinka kad as cia tipo koki prota lupu ar dar ką)]

... jokios naudos tau neduos jeigu stiprus nerimas. Nebent kokio morfijaus arbe zoles duotu tada nusiramintai. Situose raminamuosiuse paskaicius lapelyje vien tik E priedai sudetyje, tai kokio dar jus poveikio norint toki slamsta geriant atsiprasant? Atsiprasau uz nuomuone daugiau cia nesiskelbsiu...
Parašė neklauskkk
#366640 Šiandien vaistų jokių negėriau, atsikėliau gerai jausdamasi ir dabar vidury dienos vėl grįžo tas atsijungimas nuo pasaulio. Ne taip žiauriai kaip vakar, bet vis tiek nemalonus labai jausmas. Ar gali būti, kad čia vis dar nuo vaistų? Jei taip, kad baigiasi vaistų poveikis? Juk gėriau vos vieną tabletę
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#366641 Elicea yra citalopramas bet kazkoks kitoks. Pradzioj bus labai gerai bet po men ar dvieju nieko juo ju nebejausi ir teks keist, keisciau i cymbalta kiek panasus i elicea. Del fluanxolio nezinau.
Vartotojo avataras
Parašė neurof
#366647
neklauskkk rašė:Šiandien vaistų jokių negėriau, atsikėliau gerai jausdamasi ir dabar vidury dienos vėl grįžo tas atsijungimas nuo pasaulio. Ne taip žiauriai kaip vakar, bet vis tiek nemalonus labai jausmas. Ar gali būti, kad čia vis dar nuo vaistų? Jei taip, kad baigiasi vaistų poveikis? Juk gėriau vos vieną tabletę



Eik pas seimos gydytoja, tegul tave pilnai apziuri specai, krauja patikrins, skydliauke, gal kraujos apytaka bloga, gal B vitaminu truksta. Is ryto gerai jauti save, o diena prasideda, nes kai zmogus stovi, krauja blogiau ejna i galva, gal gelezio truksta? anemija ? tik reikia tikrinti ne geleze kraujoe, o kiek gelezes organizme, nes kraujoe gali buti gerai, o organizme jau truksta, reikia gerinti kraujos apytaka, veninio kraujo nuopludi, ta krauja kuri jau atydave visas geras medziagas organams, tada prie organu greiciau eis nauja arterini krauja, kai apacioje viskas gerai veikia, tada galvoje svesiau, yra daug zmoniu kuriems visokias depresijos, ikirios mintis, psichoze, butent del to, kai pagerinsi kraujataka, iskart busi kitas zmogus, stiprus, su gera nuotaika ir su sviesi galva. Tau galva skauda? Svaigsta? Galunes tirpsta ?
Parašė anonimasx
#366648
nusivyliau gyvenimu rašė:Kiek vartoji clonazepama? Tai antikonvulsantas , daugiau nei 10 dienu nevartociau, jau 14 sukelia stipri priklausomybe, o po menesio tai dar stipriau, paskaui labai sunkiai atsisakyti. Is visu benzodiazepinu jis stipriausiai ir greiciausiai sukelia priklausomybe.


jeigu čia man tai aš nevartoju . NU išgeriu labai retai kad geriau jaustis tai gal kartą į 2 mėn. daugiausiai tai nežinau ar tai išvis galima pavadint vartojimu
Parašė anonimasx
#366651
neklauskkk rašė:Elicea, jei gerai pamenu, išrašyti nuo depresijos, nerimo. Anot psichiatrės, tai antidepresantas, kuris pakels nuotaiką ir pan., o Fluanxol lygtais nuo minčių visų. Šiandien pirmą kartą išgėriau ryte Elicea. Naktį buvo panikos priepuolis, ryte dar jaučiausi šiek tiek tarsi "atsijungus" nuo šio pasaulio. Vėliau išgėriau tabletę ir visą dieną kankinausi. Nusprendžiau, jog gera mintis bus važiuoti į parduotuvę. Deja, klydau. Vaikščiojau ir galvojau kaip neatsijungti netyčia. Silpna, bloga, skrandį skaudėjo, nieko beveik valgyti negalėjau. Vėliau lyg pagerėjo, pasnaudžiau, tai tik dabar po visos dienos atrodo, kad grįžau atgal į vėžias. Vėl jaučiu žemę po kojomis atrodo. Pagal informacijos lapelį, tai šalutiniai poveikiai, kurie turėtų praeiti po savaitės ar dvieju tęsiant gydymą, bet problema tame, kad tokios būsenos dar ir panika ima, nes atrodo prarandi kontrolę. Be to, taip jaučiantis, lieka tik namie sėdėti, nes baisu, kad bet kada supanikuosi ar dar kas. Žodžiu teks sėdėti namie kol viskas susitvarkys ir neiti į mokyklą. Kas yra labai negerai, nes 12 klasė. Ar kam taip yra buvę? Ar normalu patirti tiek pašalinių poveikių? Ir tai aš gėriau tik vienus vaistus, jau nekalbu apie kitus. Jei ne panikos priepuoliai, su mintimis kaip nors susitvarkyčiau, bet jaučiu nuolatinę baimę. Depresijos neturiu, bet yra tik depresijos požymiai. Ar ne geriau tiesiog paprašyti kokių raminamųjų ir pačiai tvarkytis su viskuo?


Tai čia manai nuo vaistų tokie šalutiniai poveikiai? Anksčiau nebūdavo taip? Kartą esu vieną tabletę antidepresanto išgėręs irgi iš F raidės vadinosi nebepamenu dabar, tai pykino, galva svaigo, panašiai kaip tau. Nu ne tiek, kad atsijungt aišku, silpniau. Bet vistiek baisi būsena, atrodo lyg jausmai prislopinti, kažkoks netoks esi. Niekad nevartočiau tokių vaistų. Raminamieji tai žiauriai gerą būseną duoda, tik gaila irgi šalutinių turi :(
Parašė neklauskkk
#366708
neurof rašė:
neklauskkk rašė:Šiandien vaistų jokių negėriau, atsikėliau gerai jausdamasi ir dabar vidury dienos vėl grįžo tas atsijungimas nuo pasaulio. Ne taip žiauriai kaip vakar, bet vis tiek nemalonus labai jausmas. Ar gali būti, kad čia vis dar nuo vaistų? Jei taip, kad baigiasi vaistų poveikis? Juk gėriau vos vieną tabletę



Eik pas seimos gydytoja, tegul tave pilnai apziuri specai, krauja patikrins, skydliauke, gal kraujos apytaka bloga, gal B vitaminu truksta. Is ryto gerai jauti save, o diena prasideda, nes kai zmogus stovi, krauja blogiau ejna i galva, gal gelezio truksta? anemija ? tik reikia tikrinti ne geleze kraujoe, o kiek gelezes organizme, nes kraujoe gali buti gerai, o organizme jau truksta, reikia gerinti kraujos apytaka, veninio kraujo nuopludi, ta krauja kuri jau atydave visas geras medziagas organams, tada prie organu greiciau eis nauja arterini krauja, kai apacioje viskas gerai veikia, tada galvoje svesiau, yra daug zmoniu kuriems visokias depresijos, ikirios mintis, psichoze, butent del to, kai pagerinsi kraujataka, iskart busi kitas zmogus, stiprus, su gera nuotaika ir su sviesi galva. Tau galva skauda? Svaigsta? Galunes tirpsta ?


Širdį tikrino, viskas tvarkoje. Kraują ėmė, irgi viskas normose, su skydliauke problemų nėra. Bet baisu man, kad gal kažką praleido ar kas. Šiandien jau antra diena kai keistai jaučiuosi. Galvoju išsimiegosiu ir viskas praeis. Nuo pat ryto visos spalvos tarsi ryškesnės, tarsi kažkas ne taip. Nesu "atsijungus", bet kažkas ne taip, regėjimas lyg pakitęs. Lyg jautresnė šviesai, bet tuo pačiu kaip ne savam prote. Pasiskaičiau, čia gali būti ir nuo nerimo sutrikimo, šiomis dienomis aš labai neramiai jaučiuosi. Bet tik dėl to, kad jaučiu, kad fiziškai kažkas yra negerai. Negaliu susikaupti, visą dieną slankioju kaip zombis. Prieš užmiegant būna oro pradeda trūkti. Tenka pakvėpuoti ramiai ir vėl iš naujo užmiginėti. Dariau jogos pratimų, žolelių arbatas geriu, jokio kofeino, nieko. Ir vis tiek kažkas ne taip. Ar gali būti, kad čia taip nuo to nervinio sutrikimo (anxiety)?
Galūnės netirpsta, galva nesvaigsta, bet būna lyg paskauda ir praeina.
Kažkaip sunku patikėti, kad čia viskas su psichologija gali būti surišta.
Parašė neklauskkk
#366709 Dar pastebėjau, jog būna, kad kairę ranką iš niekur skauda. Arba jausmas trumpam atsiranda lyg karščiojant, kai "kaulus laužo", atrodo nerandu sau vietos.
Ar gali būti, kad čia tik pašaliniai poveikiai? Bet aš pačių vaistų juk negeriu.
Parašė Tomas2222
#366710
neklauskkk rašė:Dar pastebėjau, jog būna, kad kairę ranką iš niekur skauda. Arba jausmas trumpam atsiranda lyg karščiojant, kai "kaulus laužo", atrodo nerandu sau vietos.
Ar gali būti, kad čia tik pašaliniai poveikiai? Bet aš pačių vaistų juk negeriu.


Gali buti salutiniai, nesvarbu kad vaistu jau nebegeri. Bet jeigu gerei kada vaistus ir neminimaliom dozem, tai tas salutinio efektas dar gali ilgam uzsilikti. Istikro cia kaip ir abstinensija del vaistu nutraukimo. Tai farmacinkai sakytu, negalima nutraukt turi toliau testi.! Bet db ne apie tai.

Cituoju: "atrodo nerandu sau vietos"! Uztenka sito sakinio, kad drasiai pasakyciau tu nerimauji. Salutinio poveikio ir ligos pasekme arbe (atmosferos poveikis ir t.t. bla bla galima daug speliot)... Gal klystu, nes cia tik sakiniai. Bet greiciausiai kad taip ir bus, nes kitaip ir buti negali.

Rekit ir bekit 2222 SIZOFRENIKAS KLIEDA :achtung
Parašė neklauskkk
#366711
Tomas2222 rašė:
neklauskkk rašė:Dar pastebėjau, jog būna, kad kairę ranką iš niekur skauda. Arba jausmas trumpam atsiranda lyg karščiojant, kai "kaulus laužo", atrodo nerandu sau vietos.
Ar gali būti, kad čia tik pašaliniai poveikiai? Bet aš pačių vaistų juk negeriu.


Gali buti salutiniai, nesvarbu kad vaistu jau nebegeri. Bet jeigu gerei kada vaistus ir neminimaliom dozem, tai tas salutinio efektas dar gali ilgam uzsilikti. Istikro cia kaip ir abstinensija del vaistu nutraukimo. Tai farmacinkai sakytu, negalima nutraukt turi toliau testi.! Bet db ne apie tai.

Cituoju: "atrodo nerandu sau vietos"! Uztenka sito sakinio, kad drasiai pasakyciau tu nerimauji. Salutinio poveikio ir ligos pasekme arbe (atmosferos poveikis ir t.t. bla bla galima daug speliot)... Gal klystu, nes cia tik sakiniai. Bet greiciausiai kad taip ir bus, nes kitaip ir buti negali.

Rekit ir bekit 2222 SIZOFRENIKAS KLIEDA :achtung


Negėriau jokių vaistų. Panašu gal kažkas į derealizaciją. Viskas taip keista. Kiek laiko trunka ta derealizacija? Ar gali būti, kad ji kyla nuo nerimo, nes šitas dienas atrodo einu iš proto. Labai noriu, kad viskas greičiau baigtųsi.
Parašė Tomas2222
#366814
neklauskkk rašė:Ar gali būti, kad čia tik pašaliniai poveikiai? Bet aš pačių vaistų juk negeriu.


neklauskkk rašė:Negėriau jokių vaistų.


Tai nesuprantu koki dar pasaliniai poveikiai jeigu vaistu negeri ????

NEBENT turi omeny ne salutinius o pasalinius atmosferos poveikius...

Tomas2222 rašė:... ir t.t. bla bla galima daug speliot)...


Tg ir sakau :achtung
Nes nzn pilnos tavo situacijos..

Tomas2222 rašė:Gal klystu, nes cia tik sakiniai.
Parašė Tomas2222
#366815
neklauskkk rašė:Negėriau jokių vaistų. Panašu gal kažkas į derealizaciją. Viskas taip keista. Kiek laiko trunka ta derealizacija? Ar gali būti, kad ji kyla nuo nerimo, nes šitas dienas atrodo einu iš proto. Labai noriu, kad viskas greičiau baigtųsi.


Tau paprasciausias nerimas. Neisivaryk sau papildomo streso... aini is proto nes nerimauji.! Nori baigtusi viskas atzvilgiu ko ? Gyvenimo ar nerimo ???
DerealiAkcija - kai atrodo kad viskas netikra... tai paprastai ir atsakysiu. Nk visatoj netikro nera. O jei mediciniskai tai tau reikia gerti vaistus. Nereik dviracio isradinet :achtung tau tai tiesiog nuo per didelio nerimo. Paskui jis gali isaugt iki patalogines baimes. Bet tik tu pati tai gali sistabdyti. Todel ir geras tavo nick'as neklauskkk nes tiesiog kai kas nors nerimauja del ko nors tai pradeda mastyti apie nerima. Kas butu jeigu butu. As irgi kai bijodavau ko nors tai prisigalvodavau nesamoniu. Kad einant nakti saugumieciai islys, koks tarakonas prarys arba dar kazkas svarbaus atsitiks. Tiesiog neprisigalvok ir viskas.
Parašė Petras Kazlauskas
#375542 Sveiki gyvi :)

Aš čia naujokas, bet gyvenimas priverte cia apsilankyti. Labai apsidziaugiau kad yra toks puslapis. Galvojau kad esu vienas su savo beda, bet pasirodo cia mūsų daug, bet idomu ar vyruku cia yra su nerimo sutrikimu bei depresijos požymiais?
Na bet as prie reikalo, pirmą kart gyvenime susiduriau su antidepresantu vartojimu, pradejau vartoti vakare valdoxn ir circadin(melatoniną),nes nemiegu naktimi, tai pradzioj svaigo galva ir silpna buvo, nerimas buvo stiprus ir miego man dar kol kas nesutvarke, vartoju jau 3 savaites, tada praejus savaite pradejau rytini naudoti escalopramum activis, tai po dvieju savaiciu padejo dziuti burna ir degina lupas, ar kam nors taip buvo?? ar cia normalu??? beje pradejus rytini gerti is kart pagerejo, bet tik savaitei, paskui vel nemiga ir silpnas nerimas.
Ka prie šitų antidepresantų miegui galima vartot??? nenoriu prisidauginti, stilnox israse bet man jis veikia tik 2 valanas :((((
Ar cia dar laukti reikia kada pasijus ju poveikis( sako 4-6 savaites reikia gerti kas pajusti gerejima, ar tiesa??)